Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kwas foliowy

Utworzony przez Natalhia, 13 lipca 2019 r. o 18:45
Drogie mamusie i przyszłe mamusie. Wspólnie z partnerem planujemy zacząć starania o nasze pierwsze dziecko, dlatego zamierzam też zacząć łykać kwas foliowy. Trochę się naczytałam na ten temat i podobno jest tak, że wiele osób nie jest w stanie w pełni metabolizować kwasu foliowego, wiecie coś o tym? Co w takim razie najlepiej zażywać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej przyjmować w 100% aktywne foliany, znacznie lepiej przyswajalne. Popatrz możne na Naturell folian, opakowanie na 2 miesiące masz za 15 zł, więc koszt niewielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście tanio. Brałam już folian, ale chyba 2 razy więcej płaciłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze, nie miałam pojęcia, że jest coś takiego jak aktywna i nieaktywna forma kwasu, ale farmaceutka też poleciła mi właśnie Naturell Folian, zaczęłam brać już w momencie starań o dzidziusia :) czyli okazuje się, że trafiłam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy staraniach o dziecko nie tylko ten kwas jest ważny, dobrze jest od razu brać cały kompleks witamin żeby uzupełnić brakujące witaminy, minerały, mi mój ginekolog polecil mamadha premium, ten suplement ma także witaminę D, która nie tylko dla kości jest dobra ale też wspomaga plodność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, też zaczęłam właśnie starania o dziecko, kupiłam Naturell Folian, cena bardzo przystępna. Trzymajcie za nas kciuki :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście tanio. Brałam już folian, ale chyba 2 razy więcej płaciłam.
 Naturell folian to 12-13 zł na 2 miesiące, naprawdę niewielki koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam sobie taki kwas foliowy ***s://***doz.pl/apteka/p134137-DOZ_PRODUCT_Kwas_foliowy_tabletki_90_szt. niedrogi i tylko jedn tabletka dziennie, tylko to brałam przed ciążą, a w ciąży dodatkowo dokupiłam magnez i kwasy omega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi by się nie chciało brać każdego z tych składników oddzielnie, wolę już moje mamadha premium brać, wszystkie składniki w jednym i skład zgodny z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, nie sugerował ci lekarz suplementacji także jodu, magnezu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jest brać mama dha premium , jest tam w składzie kwas foliowy i kwasy dha które wpływają korzystnie na rozwój mózgu, jest ważna wit D i jod. Skład nie jest długi ale dla mnie to było ważne bo nie musiałam wcale brać mnóstwa innych witamin i nie bałam się, że jakieś przedawkuję. Odżywiałam się zdrowo.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...