Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mleko modyfikowane

Utworzony przez rusalkka, 30 sierpnia 2019 r. o 16:57
Dziewczyny gdzie zazwyczaj kupujecie mleko modyfikowane, z racji ulewania mój mały przeszedł teraz na bebilon AR, kupilam na razie jedno opakowanie w aptece DOZ za 400 g zapłaciłam niecałe 32 zł, to chyba dobra cena?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My kupujemy w Doz mleko dla naszej pociechy. Bebilon Prosyneo HA bo nasz dzdziuś jest uczulony. Bardzo dobrze si e u nas sprawdza, nie szukam niczego innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo nie wiedzialam że można zamówić na doz mleko. Kupujemy Bebilon ale nigdy nie zamawiałam on line, a cena niezła widzę wychodzi. A jak z dostawą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie musisz czekać na dostawę bo mają dostępne to mleko od ręki w aptekach stacjonarnych w ogóle tego bebilonu to mają sporo rodzajów w dobrych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo nie wiedzialam że można zamówić na doz mleko. Kupujemy Bebilon ale nigdy nie zamawiałam on line, a cena niezła widzę wychodzi. A jak z dostawą?
 Jeśli zamówisz Bebilon czy cokolwiek innego na doz to dość szybko dojdzie. Ja mam tak, że zazwyczaj wchodze po jedną rzecz a potem w paczce laduje 10 innych dodatkowo. Czasami przesyłkę mam nastepnego dnia, a czasem na jeszcze kolejny dzień. No i cenowo wychodzi z dostawa za grosze :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nami Bebilon jest od poczatku niemalze bo synek przestał ssać pierś jeszcze jak byłam w szpitalu i lekarze polecili nam to poczatkowe. Teraz jest Wojtuś w przedszkolu i podaje mu jeszcze Bebilon, ale Junior 5 Pronutra +. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mojej koleżanki była całkiem podobna sytucja, nie mogła karic i lekarz jje polecił Bebilon dla poczatkującyhc dzidziusiów. Teraz dziecko jest większe ale Bebilon z nimi pozostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie byliśmy ostatnio u lekarza i okazało się że oje dziecko jest uczulone i polecił nam Bebilon Prosyneo HA. Słyszałam że jestt dobre i delikatne. Kupiłam i zaczynamy podawać. Mam nadzieję, ze to będzie włanie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie byliśmy ostatnio u lekarza i okazało się że oje dziecko jest uczulone i polecił nam Bebilon Prosyneo HA. Słyszałam że jestt dobre i delikatne. Kupiłam i zaczynamy podawać. Mam nadzieję, ze to będzie włanie to.
 Na pewno będzie dobrze. To mleko jest dla alergików. Nie wiem gdzie kupowałaś ale jak coś to zerknij sobie na tej aptece doz bo tam można kupić taniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge powiedziec że m od bardzo dawna stosujemy to mleko Bebilon dla alergików, ie spotkałam równie dobrego mleka. Jest bardzo delikatne i nie powoduje problemów żołądkowym. Szczerze polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie mleko modyfikowane wprowadziliśmy dwa miesiace temu. Też wybrałam Bebilon. Poleciła mi pediatra. Jestem zadowolona, bo młody jak wieczorem wypije butelkę śpi prawie całą noc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio staram sie nie chodzić do apteki, więc robiłam zamówienie on line na doz zapas Bebilon i nie tylko. Dostałam w tym samym tygoniu, więc jestem bardzo zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mleko Hipp próbowaliście?  Zawiera prebiotyk dokładnie taki sam jak w mleku matki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas po wielu próbach z mlekiem modyfikowanym stanęło właśnie na mleku Hipp bio Combiotik. Jest ekologiczne, faktycznie zawiera probiotyk i prebiotyk, nie mamy problemów z ulewaniem czy wzdęciami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, u nas tylko Hipp się sprawdziło, pewnie dlatego, że jest najbliższe mleku matki, mój maluch rośnie zdorwy i nie mamy żadnych problemów brzuszkowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...