Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sześciolatek ciągle sika do łóżka

Utworzony przez Alint, 14 lipca 2016 r. o 17:25
Przychodzę z takim, dość męczącym i wstydliwym problemem. Mój sześcioletni syn nadal w nocy moczy łóżko, fakt, nie zdarza się do każdej nocy, ale mniej więcej raz, czy dwa w tygodniu. Jestem to męczące, bo próbujemy syna budzić w nocy na sikanie, przez co się nie wysypiamy. Czy któraś z Was, drogie mamy, miała podobny problem i może powiedzieć, jak sobie z nim poradziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zastanawiałaś się, czy może problem nie jest na podłożu psychicznym? Może ma jakieś problemy np. w przedszkolu? Moja córka kończy w tym roku 6 lat i wprawdzie odkąd przestaliśmy zakładać pieluszki zmoczyła kilka razy łóżko, ale raczej myślę, że to nie jest problem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, raczej nie na psychicznym. Wydaje mi się szczęśliwym dzieckiem :) przez jakiś czas nie pisałam, bo było dobrze, ale ostatnio znów problem zaczął się nasilać, nie mam już siły do tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas też ten problem się ostatnio pojawil, syn poszedł w tym roku do szkoły i zastanawia się czy to nie przez to :( nie bardzo wiem jak mu pomóc, iść do lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alint napisał:
Przychodzę z takim, dość męczącym i wstydliwym problemem. Mój sześcioletni syn nadal w nocy moczy łóżko, fakt, nie zdarza się do każdej nocy, ale mniej więcej raz, czy dwa w tygodniu. Jestem to męczące, bo próbujemy syna budzić w nocy na sikanie, przez co się nie wysypiamy. Czy któraś z Was, drogie mamy, miała podobny problem i może powiedzieć, jak sobie z nim poradziła?
  Dzień Dobry ,  W sieci pojawia się wiele pytań dotyczących moczenia nocnego u dzieci, dlatego zapraszam na stronę suchyporanek.pl gdzie można dowiedzieć się więcej na temat tego problemu. Moczenie nocne powodują różne czynniki fizjologiczne lub psychologiczne bądź też ich połączenie. Konsultacja z lekarzem jest bardzo ważna. Zapraszam na stronę suchyporanek.pl która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat moczenia nocnego pogrupowane w sekcje: 1. Czym jest moczenie nocne? 2. Przyczyny występowania 3. Co można zrobić? 4. Wizyta u lekarza 5. Dalsze pytania Na stronie można znaleźć dzienniczek mikcji, który rodzice wraz z dziećmi powinni wypełniać, aby pomóc lekarzowi określić przyczyny choroby i pokonać dolegliwość. Dodatkowo na stronie jest aplikacja związana z dzienniczkiem - bohater Dezmo pozwoli dzieciom uporać się z problemem moczenia. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj tutaj  ***s://***maluchy.pl/artykul/213-Moczenie-nocne-u-dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...