Witam, W najbliższą sobotę (02-02-20109) otwiera się nowy lubelski oddział znanej z promowania bezpiecznych podróży z dziećmi sieci eksperckich sklepów z fotelikami samochodowymi. Zespół TYŁEM.PL jako pierwszy w naszym kraju uruchomił sklep wyłącznie z fotelikami Tyłem i postawił na promocję bezpiecznych podróży. W najbliższą sobotę na otwarciu w Lublinie pojawi się założyciel i pomysłodawca sieci p. Marcin Węgrzynek uznany ekspert i osoba która zasłynęła z nieszablonowego podejścia do tematu bezpiecznego podróżowania dzieci w autach.  W Lublinie przy ul. Krochmalna 1 otwiera swoje podwoje sklep którego głównym celem jest propagowanie bezpiecznego przewozu dzieci w samochodzie  poprzez dobór/ przymiarkę  fotela do dziecka i samochodu. Sklep który jako jedyny w swojej ofercie ma wszystkie modele fotelików. Pogoda jest nam niestraszna twierdzi załoga Lubelskiego sklepu Tyłem.pl bo jesteśmy pierwszym w Lublinie sklepem które oferuje taką przymiarkę w komfortowych warunkach  gdyż jeśli będzie deszcz lub śnieżyca, to zapraszamy na przymiarki i dobór fotelika do garażu lub pod specjalnie zadaszoną wiatę.  Sklep Tylem.pl będzie organizatorem wielu różnych akcji mających na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci w podróży . A na otwarcie przygotował wiele różnych atrakcji niespodzianek i atrakcyjne jak zawsze ceny na wszystkie foteliki samochodowe. Zapraszamy już w najbliższa sobotę Lublin ul Kawia 1 od godziny 10.00 . Zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz