Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

3+8=15. Wpadka szkolnego wydawnictwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2016 r. o 08:53 Powrót do artykułu
dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, dobra zmiana :)))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego skoro zatrudnia sie ludzi po prywatnych studiach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ta dobra zmiana jak można takie badziewie wydrukować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest test dla lemingów przygotowany przez POprzedników ile kitu można wcisnąć i kasy wycisnąć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie studiów czy WSI Ryki jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dziwicie pisal ten podreczniek pewnie ktos kto nie skonczyl szkoly, moze sobie pomyslal a nie skonczylem szkoly to bede pisal podreczniki dla innych, to ze podrecznik byl w/g nich przed "korektą" nie tlumaczy znajomosci matematyki i takich prostych dzialan z podstawowki, nawet dziecko wie ile to jest a ten kto pisal ten podrecznik nie wiedzial? a moze wogole nie chodzil do szkoly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto dzieło specjalistów po kilku fakultetach, mało ze śmiechu nie pękłam, litości, to ja po szkole podstawowej ukończonej w latach 60 lepiej umiem liczyć. I po wuj to uczyć i wydawać pieniądze, zlikwidować 500+, bo teraz to całkowicie będa zamiast dodawac to odejmować. NOWA MATEMATYKA W WYDANIU WIELCE WYUCZONYCH SPECJALISTÓW,  ja nie mogę, ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...