Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co wysyłać dzieci do szkoły, jak zaraz zorganizujecie nam trzecia fale i znowu wszystko pozamykacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tryby hybrydowe czy jakiekolwiek inne i tak się nie sprawdzą!! A czarnek już niech nie miesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Czarnek o zdalnej edukacji. Nie wszyscy uczniowie wrócą do szkół?" ja najbardziej bym chciała, żeby to minister Czarnek nie wrócił... Tak złego ministra nie było od czasów Giertycha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie dzieci w spokoju, bo znowu się zacznie! Nie bez powodu statystyki zachorowań oszalały akurat po 1 września. Jak się trochę później nauczą o budowie pantofelka, to krzywda im się nie stanie, ale jak rodziców zarażą, to może się stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bym chciała wrócić do szkoły, normalnych zajęć, matura w maju a powrotu jakoś nie widać na horyzoncie.... mam nadzieję że zajęcia wrócą od nowego semestru, jestem w lo w cosinusie i ciągle czekam na pozytywny komunikat o nauce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...