Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Same testy i poziom jak dla imbecyli. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada to twoje całe życie. Pozdrawiam :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po *** te wszystkie egzaminy bo jeżeli uczeń zdawał z klasy do klasy tzn. że umie na tą ocene co otrzymał na świadectwie. Co za baran wymyślił te różne egzaminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada to twoje całe życie. Pozdrawiam :)
 Pytanie tylko czy taki egzamin coś wnosi. Nie lepiej było kiedyś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jeśli okaże się że w komisji siedziała osoba z wyrokiem? Czy będzie to podstawa do unieważnienia? Czy osoby z lapanki były sprawdzane pod tym kątem? A co jeśli ZNP rzeczywiście znajdzie jakiegoś pedofila co dzisiaj pilnował egzaminów? Przecież taki celowo mógł się zgłosić? Taki koń trojanski? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tych dzieci. Uczą się tego co im się w 95% do niczego w życiu nie przyda a to co na 95% będą musieli się nauczyć nigdy w szkole poznają. Jako 40 latek odnoszę wrażenie że szkoła jest tylko po to żeby czymś zająć młodego człowieka , ewentualnie ta wiedza przyda się kiedyś do rozwiązywania krzyżówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadałbym ciału pedagogicznemu pytanie; Wskaż w tekście tych wszystkich arkuszy ; A. Zgorszenia. B. Insynuacje. C. Zawracania głowy. D. Teksty zbyteczne. E. Wyrazy gówno warte. Bezwzględu na wynik testu wy***ka dyscyplinarna najsrożejjaksięda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko skomentuje ten egzamin: Życie mnie Mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczylam tą fraszke myślałam że to jakiś żart. Niestety nie, na całe szczęście egzamin gimnazjalny mam już dawno za sobą. Szkoda tylko, że teraz w szkołach z dzieic robią debili zamiast czegoś uczyć przydatnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś też były egzaminy ósmoklasisty, zdawało się je w szkole do której chciałeś się dostać. To samo po maturze...a są po to by sprawdzić wiedzę dzieciaków, bo różnie z nauczycielami bywa, egzamin zewnętrzny pokazuje, jak naprawdę jest, a nie jak widzimisię nauczycielowi... nie bredź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś też były egzaminy ósmoklasisty, zdawało się je w szkole do której chciałeś się dostać. To samo po maturze...a są po to by sprawdzić wiedzę dzieciaków, bo różnie z nauczycielami bywa, egzamin zewnętrzny pokazuje, jak naprawdę jest, a nie jak widzimisię nauczycielowi... nie bredź
 Komentarz do @xyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...