Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
Z tego co słyszałem to jakoś do 30 kwietnia jest dużo promocji a potem nie wiadomo co będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszałam że na WSB sa promocje cenowe a dokładnie na jak to jest z tymi opłatami ?
  Witam ponownie! Iga ceny studiów na uczelniach Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/ceny-studiow i tam cię zapraszam.   W razie kolejny pytań jestem do dyspozycji.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszałam że na WSB sa promocje cenowe a dokładnie na jak to jest z tymi opłatami ?
  Witam ponownie! Iga wszelkie informacje na temat cen studiów w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/ceny-studiow. Dodam, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona i do 31 maja można z niej skorzystać - darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cena konkretnych studiów np informatyka może różnić się w różnych miastach na WSB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nie wiem, ale w poziomie na pewno widać różnicę. Każde studia mogą wyglądać inaczej, wiele zależy od prowadzących. Wybrałam w tym roku dietetykę w Szkołach Mydłowskiej w Warszawie, a to przede wszystkim ze względu na plan - już rozwijam się w tym temacie, wiem kto tam pracuje i jakie zajęcia prowadzi. I wiem również, że jeśli tylko podejdę dojrzale do tematu, to zawodowo uda mi się osiągnąć coś fajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cena konkretnych studiów np informatyka może różnić się w różnych miastach na WSB?
  Witam ponownie! Tak, tak właśnie jest. Dlatego też sugeruję przejrzenie cennika studiów na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/ceny-studiow.   Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za informację, tak właśnie zrobię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz rozwazyć również ten kierunek  studia biznesowe Kraków - przyszłościowy i popularny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem warto się uczyć co do wyboru uczelni i kierunku to indywidualna sprawa a jeżeli uczelnia ma dobrą ofewrtę dla studenta a o takiej czytałem o WSB to warto się nad tym zastanowić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą opłacalnością to różnie bywa jeden w zawodzie takim zarobi tyle drugi więcej czy mniej. Nie to jest chyba najważniejsze, dobrze jest lubić to co się studiuję np ja lubię komputery i wógóle dlatego poszedłem na informatykę na WSB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jescze się namyslam pomiedzu kierunkiem na WSB a inna uczelnią ale wychodzi na to że dzięki promocjaom stawek opłat za studia w WSB zaoszczedzę kilkaset złotych a dla studenta to dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak grafik komputerowy to też dobra fucha, nie wiecie czy na WSB jest taki kierunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurku studia na kierunku Multimedia i grafika komputerowa możesz podjąć w naszych oddziałach w Poznaniu, Gdyni, Gdańsku oraz w Chorzowie na kierunku Grafika w biznesie. Zapraszam zatem do aplikacji na studia! Dodam też, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iga napisał:
a słyszałam że na WSB sa promocje cenowe a dokładnie na jak to jest z tymi opłatami ?
Obecnie do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów. W razie kolejnych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiedy trezba dokładnie zapłacić za pierwszy semestr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Almika napisał:
Do kiedy trezba dokładnie zapłacić za pierwszy semestr?
Czesne można zapalcić za cały rok z góry od razu lub w ratach. Oferujemy możliwość rozłożenia opłaty na 2,10 oraz 12 rat. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest możliwość studiowania na tej uczelni online?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierunków jest wiele ale po maturze cięzko wybrać odpowiedni kierunek czytałem ofertę WSB jest ciekawa do tego promocja cenowa do 15 lipica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po maturze jestem już ładnych kilka lat, dopiero dwa lata po niej zdecydowałam się na studia. Teraz kończę magistra (zarządzenie) i zastanawiam się co dalej. Pracuję w nieruchomościach, częściowo praca pokrywa się z wykształceniem, ale nie w 100%. Zastanawiam się, czy poszukać jakichś studiów podyplomowych, czy zrobić np. jeszcze jakiś jeden kierunek (ale przeraża mnie znów tyle lat studiowania), czy może jakiś kurs... I jestem w kropce. A jeszcze we wrześniu obrona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doritia napisał:
Ja po maturze jestem już ładnych kilka lat, dopiero dwa lata po niej zdecydowałam się na studia. Teraz kończę magistra (zarządzenie) i zastanawiam się co dalej. Pracuję w nieruchomościach, częściowo praca pokrywa się z wykształceniem, ale nie w 100%. Zastanawiam się, czy poszukać jakichś studiów podyplomowych, czy zrobić np. jeszcze jakiś jeden kierunek (ale przeraża mnie znów tyle lat studiowania), czy może jakiś kurs... I jestem w kropce. A jeszcze we wrześniu obrona :)
Witam! Jeżeli interesuje Cię kontynuacja kierunku związanego z nieruchomościami to serdecznie zapraszam Cię na stronę wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?title=&title_op=806 gdzie możesz przejrzeć ofertę Wyższej Szkoły Bankowej, z podziałem na miasta oraz specjalizacje. Dodam też, że zapisując się na studia do 10 sierpnia za wpisowe zapłacisz nie 400 zł, a jedynie 100 zł, a na czesnym możesz zaoszczędzić nawet 300zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...