Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
ja zastanawiam się nad WSB akurat jest taki kierunek jaki bym chciała czyli Turystyka i rekreacja myslę że to przyszłościowy ciekawy kierunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie się zapisałem na studia II stopnia na logistykę na WSB, mam znajomą która tam ten kierunek kończyła, jest zadowolona, mówiła że można się czegoś nauczyć, to nie jest kierunek tylko dla papierka. W końcu zrobię mgr :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, dziękuje za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informuję, że zapisując się do 30 maja czesne wyniesie mniej aż o 600 zł, oraz nie poniosą Państwo żadnej opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynosi miesięczne czesne na kierunku logistyka? W których miastach są studia zaoczne? Czy studia 2 stopnia trwają 4 semestry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ewoks, studia II stopnia trwają 4 semestry. Do 16 lipca czesne wynosi już od 162 zł miesięcznie. Zapisując się na studia w naszej szkole, nie poniesiesz też żadnej opłaty wpisowej.   Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest mozliwość ubiegania się o jakieś stypenium na Waszej uczelni? JEst jakieś za wyniki w nauce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ewokso, istnieje możliwość skorzystania ze stypendiów fundowanych z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, oraz dodatkowo ze stypendia fundowane ze środków własnych. Wszystkiegodowiesz się z naszej strony internetowej ***wsb.pl z zakładki "Stypendia i zniżki", zachęcam do zapoznania się. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w WSB są praktyki  ?własnie interesuje mnie kierunek Logistyka i podpytuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiedy ta zniżka na WSB trwa? Nie widzę tutaj linku do strony WSB niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapisałem się w końcu na te studia, załapałem się na jeszcze na zniżkę, trwa chyba do połowy lipca. Lepiej się  śpieszyć bo jest ograniczona ilość miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w WSB są praktyki  ?własnie interesuje mnie kierunek Logistyka i podpytuje
 Witam,  Tak, nasi studenci mają dostęp do wielu ciekawych ofert praktyk, staży i pracy stałej oraz czasowej.  Zachęcam do zapoznania się z zakładką "Staże, praktyki, praca" na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiedy ta zniżka na WSB trwa? Nie widzę tutaj linku do strony WSB niestety.
  Witam, promocja cenowa trwa do 16 lipca, zapisując się w tym termnie, czesne wyniesie mniej aż o 600 zł, oraz nie poniesie Pan żadnej opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za studia można płacić w ratach czy od razu płatność jest za cały semestr? O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji  podpytam o WSB czy tak jest z ta promocją cenową dla wszystkich kierunków studiów magisterskich  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pingpong, płatność można rozłożyć na 2, 10 lub 12 rat. Rekrutacja trwa do 16 października, decyduje kolejność zgłoszeń. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji  podpytam o WSB czy tak jest z ta promocją cenową dla wszystkich kierunków studiów magisterskich  ?
 Witam, promocja obejmuje wszystkie kierunki, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zapiszę się póki co tylko za pośrednictwem internetu, to promocja, która aktualnie obowiązuje będzie mi przysługiwać? Czy tylko przy zapisie na miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jakieś ulgi na czesne na studiach WSB II stopnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie dostałem na podyplomówke na promce :D trzeba sprawdzac na bierzaco :D chociaz i tak nie jest drogo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zapiszę się póki co tylko za pośrednictwem internetu, to promocja, która aktualnie obowiązuje będzie mi przysługiwać? Czy tylko przy zapisie na miejscu?
 Witam, Balbin, promocja obowiązuje również przy zapisach przez Internet. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...