Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2009 - Marika i Jamal (wideo)

Utworzony przez ~Tom~, 15 maja 2009 r. o 08:24
miejsce strasznie lipne na takie koncerty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Herbowej na Czubach bylo slychac Jamala, albo to sila wiatru albo naglosnienie takie dobre hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ochrona leje palkami po dupach biednych studentów, którzy nie mogli dostać się do toalety. bo konstrukcja placu koncertowego zupełnie odstaje od jakichkolwiek standardów. miejsce do niczego. organizacja - porazka. i dyskryminacja. z piwem w puszce mozna wejść ale tylko z Lechem. echhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja do bani, z puszkami nie wpuszczali (nie mozna było tego wczesniej ogłosic?! Kupilem sobie 2 piwa i musialem wypic za bramą), dostęp to toalet TRAGICZNY, wokalista Jamala albo pijany albo zjarany, wokal miał również tragiczny. Marika w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce koncertu beznadziejne,dostęp do toalet po prostu masakra. Koncert jako taki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscówa tragiczna ludzie siedzieli sobie na głowach, sceny nie było widać, nie mówiąc już o tym, że toalet było tak mało, że przez część koncertu czatowało się na ich zwolnienie, do tego zakaz wnoszenia alkoholu, połowa imprezy przeniosła sie za siatke bo wszyscy musieli wypijć browary. Moi drodzy takie rzeczy się nagłaśnia!!!! Kompletna klapa PORAŻKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, Aleja Kraśnicka, przy Alei Kraśnickiej. Kraśnik jest tylko jeden NIE KALECZYĆ JĘZYKA proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pier***icie, było zajebiście jak nie lubicie Jamala to po ch*** się wpier***ać na jego koncert żeby zjarać i zachlać ryj!A Marikę nawet lubię ale fałszowała, no i Jamal w sumie obraził kobiety lublina nie zacytuje dokładnie ale sens ten sam "ja was ku*** lubię sku***syny" my nie jesteśmy od kurw tylko od porządnych ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenckie dni kultury? to dlaczego pełno było tam "fanów sportu" ubrany na dresowo? to chyba studencka impreza więc można było wpuszczać za okazaniem legitki. Poza tym wpuszczanie dzieci z podstawówki na koncert to chyba gruba przesada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, jestem na 5 roku i zawsze chodze na większośc koncertów przy okazji Lubelskich Dni kultury Lubelskiej. Za zorganozowanie takiego "CZEGOŚ" jak wczoraj organizatorzy powinni beknąć i to bardzo porządnie. Miejscówka- jakoś Lublin jest sporym miastem i można było lepiej sie postarać. WC- ja nie wiem, ale chyba są jakieś przepisy dotyczące ilości toalet, to nie był felin, że faceci mogli sobie skoczyć na pole alkohol- 6 zł za piwo, no powiem szczerze, że to cena nawet dla pracujących wygórowana, a lecha absolutnie nigdy w życiu juz nie kupie. Taki mój osobisty strajk . Skoro już nie można było wnosić, to może przydałoby sie o tym poinformować wcześniej? TRAGEDIA. Aha i jeszcze jedno- sposob, w jaki ochroniarze traktowali ludzi na PŁATNYM koncercie w saskim w zeszły weekend też pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie miejsce niezbyt , koncert jak najbardziej w porządku zarówno Jamal jak i Marika . Ale zachowanie się tam ludzi budzi wiele spostrzeżeń . Po prostu tragedia . Chamstwo , jedno wielkie chamstwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka zastrzeżeń co do imprezy na wydziale artystycznym: Mało miejsca na placu imprezy, 30m od sceny nie było już widać artystów - źle usytuowana scena, dźwięĸ pozostawiał wiele do życzenia..., niektóre toalety były pozamykane. Zakaz wejśćia z piwem oraz oszukiwanie przy nalewaniu piwa - chamstwo marketingowe Lecha i UMCS. ŻENADA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marika powiedziała że NIE BYŁA NIGDY NA SŁABEJ IMPREZIE W LUBLINIE, a nie że takiej NIE ZAGRAŁA. Co za dziennikarzyna to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...