Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś – dzban. Dziś Alternatywka. Znamy młodzieżowe słowo roku 2019 r.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2019 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Chyba stary jestem bo nie słyszałem nigdy żadnego z tych słów... i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani ze zdjęcia to wygląda (za przeproszeniem) jak ćpunka a nie alternatywka ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba podająca definicję "jesieniary" jako mężczyzny, chyba zachłysnęła się zachodnią poprawnością polityczną... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest niby nie tak ze słowem ,,poszedłem"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U starszych tych normalniejszych na pewno w tym roku zwycięży "KRYSZTAŁ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
językoznawca i komunikolog dr hab. Paweł Nowak, prof. KUL Trochę wstyd się przyznawać do nieznajomości żadnego z tych słów pełniąc taką funkcję. Ja rozumiem że można nie używać ale to jest tak jakby dziennikarz muzyczny nie znał najnowszych hitów, albo projektant mody nie interesował się trendami na wiosnę 2020
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto potocznie mówi poszedłem?To samo np. ze słowem w ogóle,rzecież mówi się wogle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta laska to nie alternatywka tylko fetyszystka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedłem jest ok, piszą o poszłem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna na zdjęciu to jakaś heretystyczna ćpunka jako przykład lubelskiej młodzieży. Brawo Redakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpierd...ie się od imion Janusz i Grażyna, zajmijcie się sobą, ujawnijcie swoje, pośmiejemy się z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Janek nie sr*j żarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kwintesencją dzisiejszej młodzieży jest palenie e papierosa a co za tym idzie trzymanie kolegi za siurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnią jest naśmiewanie się z imion Janusz i Grażyna, tak samo jak zbrodnią jest to, że peddały i inne zboki zawłaszczyły symbol tęczy. Kiedyś symbol radości, dzieciństwa, optymizmu. Teraz stał się symbolem zwyrodnialców seksualnych. To przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie siano, w butach siano, tak kulturę zaorano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...