Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierunki i wolne miejsca na studiach w Lublinie. Jaka oferta w drugim naborze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Ja skończyłem Staszica i na studia jadę do Krakowa, z mojej klasy chyba 4 osoby pozostały w Lublinie studiować. Liczy sie prestiż uczelni i możliwość podjęcia pracy w czasie studiów zgodnej z kierunkiem nauki. W Lublinie to nieosiągalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prestysz? Liczy się tylko to, co naprawdę potrafisz, po każdej uczelni można być pasjonatem tego co robisz, albo leserem prześlizgującym się po marginesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farmacja to dno najgorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja idę na WSEH w Bielsku i wybrałam Ekonomię :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wyjechałam do Wrocławia i tu studiuje na DSW design i marketing :) fajny kierunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najdalej od Lublina. Szkoda czasu na studia w tym mieście. Wszędzie tylko nie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jeszcze Kul otwiera pielęgniarstwo masakra jakaś .To już lepiej iść do zakonu przynajmniej wikt i opierunek a nie daremne szukanie pracy gdy rynek w tym zadoo & piu jest juz nasycony.No to katolicka łuczelnia doklada biedy "siostrom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...