Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierwsza! A kuku, paliwacek :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w sp 29 bezpiecznie , enklawa taka . Dzieciarnia bez maseczek , nauczyciele bez maseczek , władze miejskie też pandemii nie zauważają . A pożniej lamenty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USA; Wiadomosc od policjanta do zaszczepionych. Czy myslicie, ze bedzie koniec jak wszystkich zaszczepia. Czy myslicie ze przestana zabierac wasze zycie, wasza wolnosc. Jesli tak myslisz, to nie zdajesz sobie sprawy z tego co ma nadejsc -> totalna kontrola nad wszystkimi. Nasi milicjanci zadowoleni po podwyżkach wlepiaja mandaty Bogu ducha winnym ludziom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś cyrk - teraz jeszcze pracodawca mnie zrozumiał ( tak myślę choć w słuchawce była 30 sekundowa cisza )- za trzecią kwarantanną klasy mojego dziecka wylecę na zbity pysk - kiedy to się skończy????? - przecież za rok, dwa ,trzy będzie to samo - zamknijcie wkońcu te punkty do testowania - innego wyjścia nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś cyrk - teraz jeszcze pracodawca mnie zrozumiał ( tak myślę choć w słuchawce była 30 sekundowa cisza )- za trzecią kwarantanną klasy mojego dziecka wylecę na zbity pysk - kiedy to się skończy????? - przecież za rok, dwa ,trzy będzie to samo - zamknijcie wkońcu te punkty do testowania - innego wyjścia nie widzę
 Dalej się nie szczepcie. Będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USA; Wiadomosc od policjanta do zaszczepionych. Czy myslicie, ze bedzie koniec jak wszystkich zaszczepia. Czy myslicie ze przestana zabierac wasze zycie, wasza wolnosc. Jesli tak myslisz, to nie zdajesz sobie sprawy z tego co ma nadejsc -> totalna kontrola nad wszystkimi. Nasi milicjanci zadowoleni po podwyżkach wlepiaja mandaty Bogu ducha winnym ludziom....
 To już się wyprowadzasz do tego Teksasu, czy na Florydę? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 osób zmarło w Polsce w ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19. 38 milionowe państwo. 4ta fala...same trupy na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 osób zmarło w Polsce w ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19. 38 milionowe państwo. 4ta fala...same trupy na ulicach
 Zawsze możesz się wynieść do Teksasu, czy Szwecji, tylko że tam z kolei związki i małżeństwa jednopłciowe. Proponuję zatem bliski wschod. Tam ci powinno być najprzytulniej. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 osób zmarło w Polsce w ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19. 38 milionowe państwo. 4ta fala...same trupy na ulicach
Z powodu wyłącznie Covidu. A do tego kilkadziesiąt osób, którtym Covid się dołożył. Ale mniejsza o to - idź, zaśmiej się w twarz rodzinom zmarłych. TECZOWY_ZSL = SIEWCA ŚMIERCI! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...