Strach lewactwa jest najlepszą rekomendacją dla podręcznika. Jeśli lewactwo czegoś się boi to znaczy że produkt jest świetny.
Jaki strach? To zdrowy rozsądek każący wyrzucić to barachło na śmietnik historii (i teraźniejszości)! To sprzeciw wobec lansowania idiotyzmów niezgodnych z osiągnięciami nauki!
Podręcznik jest już w sprzedaży. Zakup i przeczytaj. Które fakty historyczne przeinacza ten podręcznik? Bo ja czytałem i nie znalazłem niczego co byłoby przekłamane. Natomiast jest to podręcznik humanistyczny a takiemu zawsze można coś zarzucić.
 "Przemiany kulturowe na Zachodzie w latach siedemdziesiątych, których głównym hasłem była wolność bez zobowiązań i tolerancja wymagająca akceptacji tego rodzaju poglądów, były zaledwie wstępem do tego, co nastąpiło na początku XXI w. Już wówczas jednak rosło pokolenie, którego szaleństwa doprowadziły w naszych czasach cywilizację zachodnią na skraj katastrofy"-zauważa Roszkowski. Co to za szaleństwa? Nienoszenie staników. Ateizm. Usuwanie krzyży ze ścian. Rozwody. Dzieci z probówek. Feministki, które wypowiedziały wojnę płodom posiadającym własny kod genetyczny. Przeobrażenie się homoseksualistów w miłych gejów. Akceptacja dla imigracji muzułmanów. Nowoczesne technologie. Pisze Prof.Roszkowski:"Otwieramy smartfona i od razu wita nas jakaś informacja. Na przykład o pogodzie, ale nie tylko. Możemy poznać czyjąś opinię na temat Marszu Niepodległości-oczywiście negatywną, na temat polskich patriotów-oczywiście krytyczną, na temat wiary-oczywiście wątpiącą, na temat zachowań etycznych-oczywiście podważającą tradycyjną moralność. Są to tylko ciekawostki, wiadomości pozornie niewinne, ale wyraźnie ukierunkowane. Sączone każdego dnia, mają za zadanie urabiać naszą opinię ". Najstraszniejszy, biorąc pod uwagę częstotliwość wymieniania przez autora, jest jednak przede wszystkim seks uprawiany dla przyjemności-zgniły owoc rewolucji seksualnej. Chyba tylko o Janie Pawle II profesor wspomina częściej niż o seksie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz