Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dziś ruszają Juwenalia 2009. Studencki korowód na żywo

Utworzony przez confused, 6 maja 2009 r. o 13:11
futureheads chyba o 21 a nie o 18. (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko u was na dzienniku bo na www.lublinforum.com tez. wiec nie gadajcie glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korowód studentów ruszy O godz. 16.30 spod Politechniki wyruszy po jakiemu to?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszna impreza...niech sie wieśniaki bawią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak to Twój tata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś śpiewa, wieś tańczy... festyn z wiejską muzyka to dopiero buractwo. aż mi szkoda że moja uczelnia ma taką imprezę w planie juwenalii. poraszka! na szczęście jest cały wachlarz mozliwośc by się dobrze pobawić, pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUWENALIÓW ANALFABETO!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i porażka [ !!!!!! ] baw sie gdzie indziej to nam wstyd za ciebie^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie był niech żałuje bo było świetnie. a jeśli ktoś uważa że to impreza dla wieśniaków to muszę powiedzieć że kurde troche nas było nie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wiecznego Studenta- każdy ma swój gust i wiadomo, że o nim się nie dyskutuje. Za to buractwem jest to, że nawet ta Twoja uczelnia nie nauczyła Cię pisać i to jest największą PORA-Ż-KĄ. Do Davida- eee...tutaj jednak nie będę komentować, bo przecież nie zniże się do Twojego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA LUBIę DISCO POLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Prezydent Miasta Lublina oddal wam klucze do miasta to ja z niego wyjezdzam. Nie chce aby miastem zadzila banda pijanych, wulgarnych ludzi. PL - sex i woda.... a kiedys student nalezal do elity. Upadek kultury studenckiej, totalna zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...