Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka angielskiego do matury

Utworzony przez Andzia, 17 sierpnia 2015 r. o 19:47
Słyszałam, że w tym roku angielski na maturze był w miarę prosty, teraz ma być trudniej. Macie jakieś pomysły żeby się łatwo uczyć tego języka do matury? Jestem z Lublina, dotychczas chodziłam na korepetycje, ale chciałabym bardziej przyłożyć się w domu, bo jednak korki drogie, nawet 50 zł za godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcesz jednorazowo zapłacić, a później korzystać tylko z darmowych źródeł, to polecam Ci afirmacjie mp3 do nauki języków: http://hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcegoich zadanie polega na tym aby uzależnić Cię od danego języka. W tym przypadku od angielskiego. Naprawdę świetnie się sprawdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałem z tej metody, jak i z metody totalnej immersji. Muszę przyznać, że skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Od uczonego języka trzeba się w pewien sposób uzależnić. Dzięki temu skuteczność jego nauki jest bardzo duża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej te afirmacje całkiem świetnie działają - po 3 dniach już są efekty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj takze polecam - -nauka angielskiego o wiele łatwiejsza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej te afirmacje całkiem świetnie działają - po 3 dniach już są efekty :)
a na jakiej zasadzie to działa?  Jestem zainteresowany taka naukę angielskiego do matury bo mam w tym roku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia polecam szkołę Columbus. Chodzę tam od roku i w tym roku też się zapisałam. Dużo mi pomogły zajęcia u nich, a wbrew temu co się mówi o dodatkowych lekcjach w Columbusie jest świetna atmosfera i ludzie też są spoko. Nie ważne w sumie jaki masz poziom, u nas jest dużo grup :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie zapisuje na kurs do matury w Columbusie - moja koleżanka chodziła rok temu i zdała poziom rozszerzony na 94%, też tak chcę, bo wybieram się na studia gdzie muszę śmigać płynnie po ang
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pozaglądałem na kilka for i gdzieś się natknąłem na spoko stronkę needaschool i tam znalazłem korepetytora, który mnie przygotowuje do matury za nieduże pieniądze, a jeszcze do mnie dojeżdża, facet ma ogromną wiedzę, warto tam zajrzeć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zanałem korepetytora na needaschool, miał dobre oceny, a ja też jestem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet daje masę możliwości nauki za free, aż grzech z tego nie skorzystać ;p Przez jakis czas chodzilam do szkoly językowej (Succes),ale ceny mnie skutecznie zniechęciły... Dlatego polecam np. apke Lang Mission (http://www.langmission.pl). Za darmo i skutecznie, maturę rozszerzoną zdałam na 87 % ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn się w zeszłym roku przygotowywał w Speak Upie, nie był jakiś mocny z angielskiego, ale na kursie mocno się podciągnął i się bardziej zmotywował do nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez proponowałabym kurs po dokiem lektora. Jednak samodzielna nauka w przypadku jezyka może się nie do końca spradzić, zwlaszcza gdy i tak będzie sporo innej nauki i tak po ludzku na bardziej kreatywne zajęcia nie starczy czasu & zapalu. Ja planuje niedlugo rozpoczac studia na wsb.pl spodobaly mi się studia design: wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/design-w-biznesie i gdy przeglądalem ich stronę to w oko wpadły mi własnie ich kursy. Widzialem że są tez językowe. Jesli masz już na oku jakąś szkolę wyższą to może zorientuj się czy nie prowadzi ona czegoś podobnego? Zawsze taki kurs przy uczelni ma swoja (wysoką moim zdaniem) jakość bo jest sygnowany logo danej uczelni, moim zdaniem takie wyjście jest całkiem sensowne. Dodatkowo - często to sa kursy przygotowujące do egzaminów miedzynarodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O angielski warto zatroszczyć się znacznie wcześniej, bo teraz to jest po prostu podstawowy język komunikacji wszędzie, gdzie człowiek nie pojedzie. Wspomniany speak up jak najbardziej ok, posyłam córkę od roku czasu i widać poprawę i w ocenach w szkole i w mówieniu, jak jedziemy zagranicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybraleś jeszcze szkoły? Czekamy na ciebie w Perspektywie! Zapiszemy Ciebie i Twojego kumpla na kierunek dający Wam dobry start w przyszlość. Prowadzimy zapisy na kierunki, które gwarantuja pracę: Technik informatyk, Technik usług kosmetycznych, Technik administracji, Technik dentystyczny... Przyjdź i zapisz się, a  jeśli przyprowadzisz znajomego to dostaniesz 120 zł. w prezencie! Szkoła Perspektywa w Zamościu, ul. Partyzantów 25/5, tel 732 029 817. Zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...