Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet 900 złotych za podręczniki. "Po używane książki ustawiają się kolejki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2019 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Ktoś kto kupuje nowe książki musi być bardzo bogaty albo niespełna rozumu. Polecam ksero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ataki na PiS ze wszech stron i na miarę jadu Tuska i ferajny! Nie wszystkie musza iść do szkoły na dyplomowanych bo i uczciwych robotników ojczyzna musi mieć! jak dobry to więcej od doktora wezmie czy innego. Tylko POmatoly chcieli samych uniwersytetami zawalić kraj a do roboty tych z Upani. Ja za nauczyciela dla tokarzy byłem ale mi zaklda rozwalili i człowiek musial walczyc z komunistami i POwcami o każdy dzien. A teraz jak i dla prawdziwych Polakow cos się znalazło to zle i obluda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto kupuje nowe książki musi być bardzo bogaty albo niespełna rozumu. Polecam ksero.
 Mentalność tego Pana można określić jednym zdaniem: po co płacić za Netflixa skoro są torrenty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+, 300 na wyprawkę i ciągle mało, ciągle narzekają a ja na to płacę podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to te książki są im nie potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, na ten cel mają 500+,nie muszą przejadac i przepijac tych pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto pisowski raj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po mojemu to 500+ i 300+ powinno na te książki wystarczyć czy już po wakacjach w Turcji brakło na elementarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zacząć uczyć dzieci szanowania książek, tornistrów itp to na dłużej wystarczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toz macie 500+300 , dalej wam mało.  Przestancie juz pisac te glupoty. Malo i mało. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, na ten cel mają 500+,nie muszą przejadac i przepijac tych pieniedzy.
 Plus 300 zl na wyprawke. To daje 800 zl. Malo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to te książki są im nie potrzebne
 Ogolnie to i do szkoly nie musza chodzic. Rodzice zaoszczedza, nie beda narzekać ze mało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia rozdaje moje podatki, a im jeszcze źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysleli wydawcy. Rodzice dostana 300+ to mozemy podniesc ceny ksiazek i przechwycic od razu tą kasę. jak widać się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy,kilka lat wstecz nie musieli kupować podręczników. Mają 500+,300 na start. Inne pokolenia wcześniej tego nie miały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast Pis sie tym zająć, to daja sobie nagrody, ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a lektury też mozna sprzedać potyop chłopi i tak dalejj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...