Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy kierunek studiów na UMCS w Puławach. Coś dla sportowców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2019 r. o 14:10 Powrót do artykułu
Po Chemii technicz nej tez pracy nie ma. A takie byly. obiecanki dla studentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki koszt tych studiów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie jak szybko Maj zrealizował obietnicę wyborczą groblową :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki dobry a musi odejść! ? Nie poznali się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemia techniczna taka obiecująca, tylko ciekawe kogo stać na prawie 8 tys. czesnego za rok na zaocznych :) W porównaniu chociażby do UP, gdzie opłaty wynoszą 4 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na WSB w Wawie lepsze kierunki studiów nie wiem dokładnie jak to z kosztami jest ale na pewno jakies promocje sa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Luffy, jedną z promocji jaką oferujemy przy aplikacji na studia I stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej to zniżka 600 zł w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowa oszczędność to brak opłaty wpisowego. ZPo szczegóły zapraszam na naszą stronę ***s://***wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Państwa uczelni można ubiegać się o jakieś stypendia? nie ukrywam, że interesuje mnie kilka kieruków i to na pewno by mnie przekonało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Państwa uczelni można ubiegać się o jakieś stypendia? nie ukrywam, że interesuje mnie kilka kieruków i to na pewno by mnie przekonało.
Witam! Ala w Wyższej Szkole Bankowej będziesz mogła skorzystać ze stypendiów dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...