Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obyś cudze dzieci uczył! Prawdy i mity o zawodzie nauczyciela

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2019 r. o 11:26 Powrót do artykułu
***s://***dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/anglisci-moga-liczyc-na-magistra-w-bialej-podlaskiej,n,1000237109.html (indywidualny tok studiow! ) ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/tematyczne/port-lotniczy-lublin-wszystko-o-lotnisku/zle-wiadomosci-dla-lotniska-lublin-przewoznik-konczy-dzialalnosc-i-likwiduje-loty,t,219570.html (likwidowane polaczenia lotnicze z Lublina!) obra ogarniam, "mieszkanie + "jest czescia indywidualnego programu doksztalcania osob juz funkcjonujacych na rynku uslug szkolnych. Rozumiem rezulataty wyniku pracy beda oceniane przez grono pedagogiczne. I przez to finansowany program "mieszkanie dla mlodych" (albo na odwrot). Czekam na trzeci program oferujacy mieszkania dla "spoleczenstwa" he he Mieszkanie + , Mieszkanie dla mlodych , 500+ tez pewnie dla nauczycieli to lotnisko juz im nie potrzebne heheheheeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gościu" chyba miałeś pod górke w szklle bo czytając ze zrozumieniem powyższe wypowiedzi nie wynika z nich aby nauczyciel miał tyle wolnego, ale kazdy rozumie to na swój sposób. Dodam, że nie jestem nauczycielem lecz pracowałem w tym zawodzie i nie chce do niego wracać. Wole pracę po 8 godzin dziennie.
"(...) bo czytając ze zrozumieniem powyższe wypowiedzi nie wynika z nich aby nauczyciel miał tyle wolnego, ale kazdy rozumie to na swój sposób."=== Coś, jak w słynnym przykładzie: "Idąc przez most, wiatr strącił mi czapkę". Może dobrze zatem, że autor "Były nauczyciel", jest już byłym nauczycielem . . .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie mi nazwę drugiego takiego zawodu w którym:(...)"=== Jakim kto jest pracownikiem, tak mówi o swojej pracy . . .    
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi jeśli uważasz, że Zdzichu nie napisał prawdy, to jesteś ograniczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki nauczycieli najbardziej widoczne są w rocznym PIT. Wiem coś o tym, pracuję w płacach w SP w Lublinie. Niech nauczyciele nie płaczą.
 Jeśli pracujesz w płacach, to wiesz ile nauczyciele mają do wypłaty, a nie w PIT, bo tam są ujęte koszty, które ponosi także pracodawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Moniki, wielu uznanych specjalistów od nauczania jednak twierdzi, że praca domowa nie poprawia przyswajania wiedzy a wręcz zniechęca dzieci do nauki. prosze poczytać Alfie'ego Kohna, który zajmują się badaniami nad motywacją i wychowaniem. Szacunek bierze się ze zrozumienia i życzliwości i myślę, że niezależnie jak uczeń zachowuje się na początku można w nim wypracować dobrą relację. Prawda jest taka, ze nauczyciele zarabiają marnie, co przekłada się na frustrację i niechęc do szukania nowych form nauczania i pewnie każdy z nas może to sobie zrozumieć i wyobrazić. Ale nie oszukujmy się wielu jest nauczycieli, którzy nie staraja się, bo mają autorytatywny sposób nauczania i nie chcą współpracować a jedynie oczekuja posłuszeństwa od uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wypowiedź to dowód na to jak postrzega nas społeczeństwo.Ciekawa jestem kto będzie kształcił przyszłych lekarzy, policjantów i inne potrzebne osoby niezbędne do funkcjonowania społeczeństwa. Bo te "gamonie" mające po kilka fakultetów znajdą sobie prędzej czy później mniej upokarzającą pracę  Nikt nie będzie ich obrażał, a i pensja będzie zgodna z włożonym wysiłkiem w ich pracę:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkołach zwolniły się miejsca. Zapraszam do pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie ufać nauczycielom złapałem wychowawcę na prozaicznym kłamstwie odnośnie mojego dziecka które nie mogli coś odczytać bo " inni są lepsi " na szczęście już nie uczy w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...