Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od stycznia nauczyciele zarobią więcej. Już wiadomo o ile wzrośnie ich wynagrodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2018 r. o 19:08 Powrót do artykułu
No i przestaną chorować, a Broniarz dostanie piany na ustach. Z góry było wiadomo, że o żaden dodatkowy tysiąc nie chodzi, tylko o jakąkolwiek podwyżkę, wyższą niż 40 zł. Ale że władza nie lubi rozstawać się z kasą (chyba że kasa idzie w stronę władzy lub kk), to jak w banku, zaostrzą kryteria przyznawania dodatku motywacyjnego, ograniczą pulę na nagrody. Się wyrówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywa się to znacząca podwyżka porządkukująca chaos wynikająca z lat zaniedbań, podwyżka zaledwie tylko o skromne 2000..5000 pln niższa od,podwyżek dla tych co przy żłobie. Bo, jak mawiał Pan Gowin, za 17 000 pln to żyje się baaardzo skromnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, a dla posłów kwota wolna od podatku to tylko 30 000zł Premierze, jak żyć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to po takiej podwyżce ( netto? czy brutto?) już strajkować nie wypada :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za co te podwyżki, na pewno nie za wyniki w pracy skoro maturzysta musi wyłożyć 12 tysięcy na korepetycje aby móc coś napisać na maturze. Pogonić to tałatajstwo razem z psiarnią do roboty. A tak pies choruje na psią grypę i nagle zjawia się cudotwórca w postaci pana Brudzińskiego który w ciągu jednego dnia uzdrowił wszystkie psy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i po co daje podwyżki tym w większości leniom i nierobom? Cały materiał zadają do domu a potem z tego odpytuja lub robią klasówki. Żeby dzieci czegoś się nauczyly to albo codziennie siedzą z nimi rodzice i razem wkuwają albo rodzice wydają kupę kasy na korepetycje u korepetytorów - poleconych zaprzyjaznionych nauczycieli przez tych nierobów którzy nawzajem polecają sobie odpłatne nauczanie. Nie dotyczy to wszystkich nauczycieli ale znacznej ich części i z tą patologia trzeba walczyć a nie ciągle podwyższać im zarobki za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewska out...państwo policyjne. Policjant podwyżka od nowego roku 650 zł a nauczyciel 150 zł....terror w modzie. Za dwadzieścia lat to już tylko niewolnicy będą...masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś żart ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki dla Nauczycieli ? Pani Minister daje nauczycielom podwyżkę ? Tylko szkoda, że w ślad za papierową podwyżką to nie daje pieniędzy, bo to gminy wypłacają nauczycielom pobory czyli pieniądze. A do gmin kasy nikt nie przelewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za co te podwyżki, na pewno nie za wyniki w pracy skoro maturzysta musi wyłożyć 12 tysięcy na korepetycje aby móc coś napisać na maturze.  Pogonić to tałatajstwo razem z psiarnią do roboty. A tak pies choruje na psią grypę i nagle zjawia się cudotwórca w postaci pana Brudzińskiego który w ciągu jednego dnia uzdrowił wszystkie psy w Polsce.
 Jak się nie chciało uczyć wcześniej to później trzeba  płacić za korepetycje. Moje dziecko całe liceum solidnie pracowało to nie było potrzeby płacić za korepetycje. Z dostaniem się na studia nie było problemów. To nie wina nauczyciela tylko leniwego ucznia! Możecie sobie pisać co chcecie, ale jak się nie pracuje, to i lopatą nie nawkłada!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to się przełoży na nauczanie bo u mnie wolne mają od 21 do 2 włącznie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek a ty ile wolnego miałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko!!! To się nachapią!!!! Te kwoty to oczywiście brutto, na rękę wyjdzie z 80 zł,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel dostanie netto 109,65 zl ,policjant 452,00 netto _ państwo policyjne?!??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dostali podwyżkę hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za co te podwyżki, na pewno nie za wyniki w pracy skoro maturzysta musi wyłożyć 12 tysięcy na korepetycje aby móc coś napisać na maturze.  Pogonić to tałatajstwo razem z psiarnią do roboty. A tak pies choruje na psią grypę i nagle zjawia się cudotwórca w postaci pana Brudzińskiego który w ciągu jednego dnia uzdrowił wszystkie psy w Polsce.
Jak się nie chciało uczyć wcześniej to później trzeba  płacić za korepetycje. Moje dziecko całe liceum solidnie pracowało to nie było potrzeby płacić za korepetycje. Z dostaniem się na studia nie było problemów. To nie wina nauczyciela tylko leniwego ucznia! Możecie sobie pisać co chcecie, ale jak się nie pracuje, to i lopatą nie nawkłada!!
 za i przeciw  Więc masz  typowe dziecko. brak chęci do nauki to nie lenistwo. szkoła jest sfeminizowana i program także, Jak się ma dziecko z zespołem aspergera jest ciężej ale za to dziecko uczy się chętnie tego co go interesuję i ma z tego obszaru wyższą wiedzę niż starsi koledzy. Szkoła niestety przez wiele lat dołowała takich uczniów niestety. Dobrze że jest lepiej i nauczyciele zauważają teraz że dzieci wykazują zdolności do czegość i są mniej społeczne.  SZkoła człowieka z ASem niszczyła lata temu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko policjant po pierwsze naraża własne życie a po drugie nie pracuje po 18 godzin tygodniowo, ma urlopu 26 dni czy Pani widzi różnice między zawodami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porównując podwyżki: policja - nauczyciele(przypomnę najlepiej wykształcona grupa społeczna w Polsce), zaczynam się zastanawiać czy ja naprawdę jestem głupszy od policjanta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie sprawdziłem na koncie i różnica na +54zł (kontraktowy) ale długo się nie nacieszę bo mi gmina jak po poprzedniej kwietniowej podwyżce obniży wychowawczy i inne dodatki zabierze i znowu będę na minusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem gdzie jest bezpieczniej na komisariacie czy w szkole z uczniami po dopalaczach, i tak jak piszesz majac placone za 18h chciałbym nie pracować wiecej jak 40h i po 15 latach żeby moje zarobki zbliżyły się do zarobków poczatkujacego policjianta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...