Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinie na temat szkół filmowych

Utworzony przez Doremi, 31 sierpnia 2019 r. o 22:57
Ktoś z Was uczy się w szkole filmowej? Interesuje mnie przede wszystkim kierunek reżyserski, ale chętnie zapoznam się z ogólną opinią nt. danej placówki. Nie ukrywam, że zależy mi głównie na Krakowie, skąd pochodzę, no i wiem, że tu bardzo dobrą opinią cieszy się AMA. Może ktoś z Was też się tam uczy/skończył naukę i odpowie na kilka pytań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretnie o co pytasz? Ja zanim się zdecydowałam zrobiłam spory rekonesansn i AMA Film Academy faktycznie wypadła bardzo dobrze - moja opinia też jest właśnie taka. Jeśli chodzi o poziom nauczania, to musisz przygotować się na to, że prowadzący zajęcia są wymagający, ale przecież o to chodzi, żeby się jak najwięcej nauczyć. Z tego co się słyszy, to większość absolwentów (moi znajomi też) nie miała problemów ze znalezieniem pracy, a to chyba sporo mówi na temat samej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...