Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika nakręci teledysk, żeby wypromować się w Indiach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2019 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że pytam, ale chcę wiedzieć jakie przywileje( dopłata do akademika, czesnego, kieszonkowe) mają studenci zagraniczni w Polsce, ale takich mają polscy w naszym kraju. Może mi ktoś w prostych słowach i liczbach przytoczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że pytam, ale chcę wiedzieć jakie przywileje( dopłata do akademika, czesnego, kieszonkowe) mają studenci zagraniczni w Polsce, ale takich mają polscy w naszym kraju. Może mi ktoś w prostych słowach i liczbach przytoczyć?
 Polscy studenci to nieuki i pijaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych ... wbrew temu co niektórzy twierdzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie się promować się u Eskimosów, Buszmenów itp ludów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek 'akademickiego'Lublina, to już koniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak na polibudzie, ale w przypadku prywatnych uczelni masowe jest zjawisko, gdzie "studenci" z egzotycznych krajów, wnosząc minimalną opłatę (najprawdopodobniej za 1 semestr), kupują sobie w ten sposób wizę wjazdu do UE (tu już zapewne na czas całego "kursu") i po prostu porzucają "naukę" natychmiast (słusznie zresztą - gotować na gazie każdy potrafi) i udają się w poszukiwaniu zarobku do krajów Europy Zachodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zaczynali w Kanadzie. Teraz ludzie z bladą cerą są rzadkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie będą zadowolone - tylu nowych 'południowców' do Lublina zjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, po miesiącu pojadą "w Poznań" a dotacja zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak wiecej dziewczynek z Indii moje piekne......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie jeszcze zaproszenie głupki dla wietnamców ,bo ich ciągle za mało ,powoli lublin wyglada jak 3 świat ,patrząc po stanie ulic ,to nawet 6 świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy pożyczkodawcami z siedzibą w Kanadzie. Udzielamy pożyczek według przystępnej stopy 3% od 1000 (tysiąc USD) do 10.000.000 (Dziesięć milionów USD) skontaktuj się z nami już dziś, a będziesz zadowolony. E-mail do kontaktu: tonyhhname@gmail.com Tony Ryan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy pożyczkodawcami z siedzibą w Kanadzie. Udzielamy pożyczek według przystępnej stopy 3% od 1000 (tysiąc USD) do 10.000.000 (Dziesięć milionów USD) skontaktuj się z nami już dziś, a będziesz zadowolony. E-mail do kontaktu: tonyhhname@gmail.com Tony Ryan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...