Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRACODAWCY NIECH SZKOLĄ RODZINĘ I SAMI PRACUJĄ ZA 2100 BRUTTO. JAK BYŁO DOBRZE ZA PRL-u,TO CHCIELIŚCIE LEPIEJ.TO TERAZ DO PRACY I SZKOLENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaca niska to i pracowników brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jaki sposob porozumienia zawarte przez Kuratorium z najwiekszymi lubelskimi frmami mialy zwiekszyc liczbe uczniow w szkolach branzowych.Co do szkol branzowych ma PGE Dystrybucja,PGNiG.W tych firmach nie pracuja p[iekarze,cukierrnicy,fryzjerzy,mechanicy samochodowi,etc.Porozuymienia trzeba zawierac z firmami w ktrorych uczniowie odbywaja praktyki a potem moga znalezc prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają frajerów do pracy po 10 godzin na nogach za najniższą krajową. Dobry żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaba płaca, niski prestiż (też się liczy), nieatrakcyjny zakres obowiązków. Nie każdy marzy o pracy w smrodzie i brudzie smarów, staniu przy taśmie czy lepieniu pierogów przez pół dnia. Dlatego ludzie unikają zawodówek. Nie dlatego, że nie są potrzebne. Czasy się zmieniły, bycie elektrykiem nie jest już szczytem marzeń. Niestety często bywa, że z towarzystwem w takiej szkole / pracy o filozofii nie porozmawiasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy się zapisać do PSL i wstąpić do OSP - i kaska leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim młodym się wydaje, ze mogą iść do liceum, zdać maturę i iść na studia. Jest to wynik niskiego poziomu liceów i matury. Na byle jaką uczelnię też można się dostać z minimalnym wynikiem z matury z przedmiotów podstawowych. A na takiej uczelni wykładowcy mają od góry przykazane: róbcie co chcecie ale mają zdawać... Co to jest te 30% na maturze?! Byle kto z dolną granicą normy intelektualnej jest w stanie to zdać. Na szczęście wprowadzili obowiązkową matematykę - półinteligenty nie są w stanie jej zdać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Partia dała mi wszystko, ona mnię wychowuje, jej sprawa stała się sprawą mojego życia. Chciałbym całym sobą, jako członek Partii, służyć nieśmiertelnej idei Stalina." - motto SLD-PSL-P0 czyli spadkobierców zbrodniczego reżimu PZPR-ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już lepiej iść na pielęgniarkę, w 2020 roku może im dadzą i z 10 tys brutto jak będą tak ciągle protestować i się dopominać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzenie mam 30 letnie doświadczenie jako dekarz ,szukałem pracy to wszyscy byli mądrzy nad wszystkich nawet 20 letnia pani chciałe mnie przepytywać z moich umiejętności. A potrzebowali tylko woła do dzwigania śmiech. Nie uczcie się za dekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik fizyczny nawet kobiety nie może znaleźć bo jaka laska chce teraz za męża robotnika,jestem po trzydziestce jak dziewczyna dowiaduje się gdzie pracuje na budowie nagle kontakt się urywa.A z drugiej strony kto by chciał skakać po rusztowaniach ,drabinach itd.za 2,5 tys.zł 6dni w tygodniu po 10 godzin dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy powinni jednak chyba przestac szukac po swojemu i zaczac rekrutowac ludzi przez agencje hr. Teraz rzeczywiście jest tak, ze praca jest, ale ludzi nie ma... tak sie dzieje w wiekszosci firm. My juz kilka sezonow pracujemy z agencją hr WorkRook z warszawy i absolutnie nie zapeszając - temat nas poki co omija. Dostajemy od nich regularnie oferty z cv ludzi ktorzy sa stricte dopasowani do naszych oczekiwan, do konkretnych stanowisk i za okreslone stawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...