Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kto przebrany, ten niepytany". Uczniowie Unii przebrali się za bohaterów filmów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Ale fajna musi być taka klasa. Wesoło jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że "hary ploter" jest niedozwolony. Ale może coś z korony królów, bądź "Smoleńska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szkoła! Cieszę się ze moje córki do niej chodzą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30.10.1938 r. - stacja CBS wyemitowała słuchowisko Orsona Wellesa pt. "Wojna światów" - Miała to być wesoła zabawa w Halloween...... a wyszedł horror na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto przebrany ten niepytany". Serio? Taka akcja uczy dzieci ego co najpaskudniejsze - KONFORMIZMU. Czyli: przebierz się, choćbyś nawet nie chciał, bądź jak inni po amerykańsku poprzebierani - choćbyś uznał że to głupie - no ale nikt cię nie odpyta. Kretynizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój komentarz cenzura Dziennika Wyborczego wywaliła bystro po jego ukazaniu się- chociaż w nim nie zamieściłem wulgaryzmów ani obelg . Po prostu ujawniłem mechanizm manipulowania młodymi osobowościami . Napiętnowałem postawę części "pedagogów" którym w środowisku mało ambitnych uczniów żyje się po prostu lżej. Myślę że to i z takich absolwentów składa się redakcja tejże gazeciny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy pożyczkodawcami z siedzibą w Kanadzie. Udzielamy pożyczek według przystępnej stopy 3% od 1000 (tysiąc USD) do 10.000.000 (Dziesięć milionów USD) skontaktuj się z nami już dziś, a będziesz zadowolony. E-mail do kontaktu: tonyhhname@gmail.com Tony Ryan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...