Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2018: Sprawdź miejsca lubelskich uczelni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2018 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Jestem absolwentem kul, to najlepsza uczelnia w kraju, bo kształtuje również moralnie. Jestem dyrektorem i działam w solidarności, to chyba najlepiej swiadczy o moim wysokim morale i wielkich kompetencjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle "uczelni", "miasto uniwersyteckie" a poziom ponizej dna, fabryki bezrobotnych no i przchowalnia dloa mlodych banderowcow, ktorzy wszystko maja za darmoche i nawet nie znajac jezyka polskiego dostaja stypendia. Jedyny "plus" tylu "uczelni" w Lublinie to to, ze sa najwiekszym pracodawca w calym Lublinie - nie wiadomo jednak czy z tego sie smiac czy plakac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL 32 miesjce a to dobry zart.    Moralnie to KUL był uczelnią godna nasladowania w odległych latach teraz to  nazwa Katloilcki mozna uznac za pomylkę.  rowniez UW nie jest najlepszą uczelnia w Polsce a zajmuje od kilku lat 1 miejsce. Takie rankingi sa smieszne! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to szkolka polityczna nie uczelnia. Siedlisko prawicowej dezinformacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nie są polskie uczelnie tylko ukraińskie lub/i pisokatolickie; częściej tam słychać ukraińskie chachłanie niz język polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jestem absolwentem kul, to najlepsza uczelnia w kraju, bo kształtuje również moralnie. Jestem dyrektorem i działam w solidarności, to chyba najlepiej swiadczy o moim wysokim morale i wielkich kompetencjach.
 Ale skromnością to nie grzeszysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie tutaj - wsp.szkolymydlowskiej.pl Zero komplikacji, zero problemów, na poziom naprawdę wysoki. Wybierajcie uczelnie, na których faktycznie widać nastawienie na perfekcję. Chodzi o pogram, kadrę, praktyczność zajęć. Inna sprawa - liczba kierunków. Jeśli uczelnia prowadzi ich pierdyliard, to trudno spodziewać się wysokiego poziomu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie na ranking poszczególnych kierunków. UMCS nie istnieje i jest za każdym razem daleko za KUL. Gdyby nie nauki ścisłe, których nie ma na KUL, UMCS byłby w ogólnym rankingu daleko za KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z naukowego punktu widzenia kul nie istnieje . Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać o Polibudzie tam same moskiewskie i ukraińskie profesory. Jeszcze kilka lat i UMCS, PL i UP zlikwidują a na ich miejsce będą wyższe szkoły. Pracowałem na PL i wiem jakie to bolszewickie dno. Gdyby nie wydział elektryczny obecnie informatyki i coś tam to PL by nie istniało. Szkoda pieniędzy na to badziewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem prywatna uczelnia lepsza, ale trzeba się dobrze zorientować żeby znaleźć możliwie najlepszą szkołę. W moim przypadku padło na WSGE z Józefowa która kładzie nacisk na rozwój międzynarodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...