Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice mają dosyć zdalnego nauczania. To na nich spadły zadania szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2020 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Einstein ledwo zdawał z klasy do klasy bo był bardzo słaby z fizyki :-) Jego nauczyciel stwierdził, że jest tak tępy, że nic z niego nie wyrośnie... taki autorytet nauczania był :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak zdalne sprawdzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka dostała za zadanie zrobić prezentacje multimedialna, tyle że nigdy wcześniej tego nie robili. Zero filmiku jak zrobić itp.... A przecież można by nagrać i wyślac choćby na whatsapp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zabranie 500+ również. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem. Dzwoniła do mnie dyrekcja abym codziennie umieszczał coś na tych stronach bo sama obawia się kontroli z kuratorium.
 Będę umieszczać jak mi kuratorium zafunduje komputer i internet 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie kożystają z komunikatorów. Lekcje można prowadzić na zasadzie wideo rozmów. Na tym powinna się opierć zdalna nauka. A nie podać link na YouTube lub innej stronie internetowej. A zadania z WF to już parodia szkoły. Co do rodziców, wielu uczyło się całkiem inaczej. Innymi metodami, program nauczania dzisiaj, a parę lat temu to duża różnica. Co z tego że rodzice mają widzę, kiedy program nauczania często jest pobieżny, inny i nasza wiedza jest gózik warta.
Twoja wiedza na pewno, szczególnie z języka polskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje to obłęd, nauczyciele przesyłają mnóstwo prac i do tego surowo oceniają. Mój syn jest w klasie maturalnej i nie ma czasu na naukę. Dlaczego nikt nic z tym nie robi, gdzie jest kuratorium!!!!! Syn oprócz matury ma jeszcze egzaminy z przedmiotów zawodowych i nie ma czasu na uczenie się!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zazdroszczę takiej szkoły, bo u syna nie pomagają, a w klasie maturalnej powinien ktoś wytłumaczyć, a nie mówić sami do tego dojdziecie!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje to obłęd, nauczyciele przesyłają mnóstwo prac i do tego surowo oceniają. Mój syn jest w klasie maturalnej i nie ma czasu na naukę. Dlaczego nikt nic z tym nie robi, gdzie jest kuratorium!!!!! Syn oprócz matury ma jeszcze egzaminy z przedmiotów zawodowych i nie ma czasu na uczenie się!!!!
To co robi, że nie ma czasu na naukę? Wiele lat temu, kiedy ja zdawałem maturę, a była ona na pewno dużo trudniejsza do zdania, niż dziś, mieliśmy normalne lekcje, a mimo to czas na naukę po szkole też musieliśmy znaleźć. Nie mieliśmy Internetu, więc z jednej strony nie było tak łatwego dostępu do wiedzy, ale z drugiej nie było portali społecznościowych, więc nie traciliśmy czasu na bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...