Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice popierają strajk nauczycieli. "Trzymają za nas kciuki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2019 r. o 18:17 Powrót do artykułu
jeśli macie dzieci to polecam obejrzeć --------- YOUTUBE : kłamstwa w podręcznikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy rodzice popieraja?? Ja nie popieram strajku w czasie egzaminow do ktorych caly rok dziecko sie przygotowuje. Niech Nauczyciele strajkuja sobie w lipcu i sierpniu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie trzymam darmozjady  za was szkoda ze po psl wam nie dało tylko na was mieli wywalone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole jest 26 uczniów żaden rodzic nie popiera strajku nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za propaganda. Nie popieram tego strajku, wielu nauczycieli nie zasługuje na podwyżki. Poziom edukacji mamy tragiczny i nie jest to tylko wina programu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem. Mam dziecko w 8 klasie. Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buaaaaahaaaa    rodzice popierają   jacy rodzice?Tania propaganda taniego dziennika .Jak zwykle dziennik bije piane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie sobie popierający nauczycieli rodzice na minimalne stawki za pełny etat nauczyciela tj za 18 godzin tygodniowo: - dla nauczyciela stażysty – 2.417 zł; - dla nauczyciela kontraktowego: 2.487 zł; - dla nauczyciela mianowanego: 2.681 zł; - dla nauczyciela dyplomowanego: 3.317 zł. Plus dodatek stażowy, motywacyjny, za nauczanie na wsi i małym mieście. Czy urzędnicy po studiach ale pracujący 40 godzin tygodniowo mają więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej głupi i nieodpowiedzialny termin strajku i wyimaginowane 1000 zł.to czemu nie 2000 a może 3000. kiedyś znajomy nauczyciel powiedział mi na temat wakacji ferii w szkole " trzeba było się kształcić na nauczyciela" a teraz mają pretensje że w banku itd zarabiają więcej więc ja odpowiadam zmień zawód!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nauczyciele" mają dwa miesiące wakacji,miesiąc urlopu,dwa razy ferie,wszystkie święta państwowe i kościelne oraz weekendy wolne a wszystko to płatne.wygląda na to że pracują tylko pół roku a płacą im za cały rok.to co oni jeszcze chcą?a poziom nauczania pożal się Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Kolejne stwierdzenie w celu wywołania określonego efektu w społeczeństwie. Czysta manipulacja. Ale przedstawiciele zawodów psychologiczno-pedagogicznych znają się na manipulowaniu. Bo, np. dlaczego cicho o zarobkach nauczycieli podanych w kwocie brutto? Bo wtedy prawda by była, a prawdy związkowcy nauczycielscy się boją jak ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szmatławiec Dziennik popiera bo taki jest klucz i tak ćwierkają Żenada popierać biurwę i darmozjadów. Ludzie maja oczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura - którzy rodzice - chyba stare kodziary ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za platformy przez 6 lat podwyżki wynosiły ZERO zł (0 zł) - platforma nic nie dała i wszystko rozkradała, gdzie było wtedy ZNP i Broniarze, co robili gdzie byli pochowani, jedynie Solidarność cokolwiek protestowała, teraz to zwykła polityczna hucpa - nic więcej. Przypomnijcie sobie stare panie nauczycielki jak to było za platformy dobrze i g ówno dostała jak to stare lampucery nazywają Polaków "patolagia" i nauczyciele też dostali g ówno, a wszystko wytransferowali do niemiec i holandii resztę sami rozkradali ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dać "patologiom" jak to nazywają postkomuniści i platformersi z ZNP Plaków niż dać ZNPowskim darmozjadom i Broniarzowi co krocie zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki 500 zł + wysługa czyli 600 zł to wcale nie tak mało, a od 2020 r. następne podwyższki do 1000, za platformy przez 6 lat nie było NIC, więc występy ZNP to zwykła hucpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupie te nauczycieli - stare kodziary trzymają kciuki - a myślą że to rodzice :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandarze wschodni nie wprowadzajcie czytelnikow w błąd, ten cały strajk a raczej rokosz postkomuny i lewicowych srodowisk nie ma akredytacji w srodowisku edukacyjnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie sobie popierający nauczycieli rodzice na minimalne stawki za pełny etat nauczyciela tj za 18 godzin tygodniowo: - dla nauczyciela stażysty – 2.417 zł; - dla nauczyciela kontraktowego: 2.487 zł; - dla nauczyciela mianowanego: 2.681 zł; - dla nauczyciela dyplomowanego: 3.317 zł. Plus dodatek stażowy, motywacyjny, za nauczanie na wsi i małym mieście. Czy urzędnicy po studiach ale pracujący 40 godzin tygodniowo mają więcej?
 Nie powielaj bzdur, 18 godzin to pensum za pracę przy tablicy, przeciętnie kazdy nauczyciel pracuje ok 46 godzin tygodniowo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...