Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice popierają strajk nauczycieli. "Trzymają za nas kciuki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2019 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Najwięcej złego dzieciom zrobiono głupią reformą. Nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego zlikwidowano gimnazja, dlaczego zrobiono to tak bez głowy nie przestrzegając podstawowych zasad merytorycznych, w czym przeszkadzały gimnazja reformie szkolnictwa zawodowego itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice bardzo proszę was o zrozumienie. Wam i nam chodzi o dobro dzieci. Naprawdę nie mamy innego wyjścia. To jest tak jak się staje przed ścianą i mówi do ściany a ściana KŁAMIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech strajkują  - tam sa drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieracie nauczycieli BO? Wierzycie w propagandę rządzących? Każdy z nas w swoim życiu spotkał tych dobrych i tych kiepskich (jak w każdym zawodzie). Ja miałem szczęście bo tych dobrych było znacznie więcej. Podejrzewam, że nikt z was nie był ostatnio w szkole, a szkoda. Może wtedy byłoby mniej obrażania a więcej merytorycznych argumentów.
 Nie popieram strajku nauczycieli bo: - jak na ilość godzin pracy to ich zarobki są w zupełności wystarczające, a nawet jak będą 2 razy wyższe nie przełoży się to w rzaden sposób na podejście nauczyciela do ucznia, - nie prawdą jest, że wszyscy nauczyciele poświęcają swój cały prywatny czas na przygotowanie do lekcji, bo przecież geograf nie uczy się co roku nowej geografi, a historyk nowej historii, a już na pewno nauczyciel wychowania fizycznego nie przygotowuje się z fikołków,  - są niepotrzebnie chronieni przed zwolnieniem przez przeżytek komunistyczny o nazwie Karta Nauczyciela (wprowadzona w 1982roku), przez co nie ma możliwości zwolnienia nauczyciela choćby był totalnym nieudacznikiem pedagogicznym, - bardzo wielu nauczycieli spotkanych na mojej drodze, a mam obecnie dzieci w podstawówce i w szkole średniej, to ludzie o rozbuchanym ego i to najczęściej zupełnie bezpodstawnie, co przekłada się na traktowanie rodziców z góry jakby byli gorsi czy mniej rozgarnięci,  - w szkole średniej zaangażowanie wielu nauczycieli jest znikome, bo wiedzą, że i tak rodzice będą zmuszeni wysłać dzieci na korki z kluczowych przedmiotów, najczęściej do polecanych przez nich korepetytorów (wzajemne wsparcie), - bardzo trudno dostać się do tego zawodu osobom z podejściem pedagogicznym, ale nie mającym powiązań rodzinnych lub politycznych, a to jest tylko ze szkodą dla młodego pokolenia.  Na moją opinię nie ma wpływu jakakolwiek sympatia polityczna czy inne uwarunkowania, a po prostu życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura - którzy rodzice - chyba stare kodziary ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dać "patologiom" jak to nazywają postkomuniści, stare lampucery i platformersi z ZNP Plaków niż dać ZNPowskim darmozjadom i Broniarzowi co krocie zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki 500 zł + wysługa czyli 600 zł to wcale nie tak mało, a od 2020 r. następne podwyższki do 1000, za platformy przez 6 lat nie było NIC, więc występy ZNP to zwykła hucpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za platformy przez 6 lat podwyżki wynosiły ZERO zł (0 zł) - platforma nic nie dała i wszystko rozkradała, gdzie było wtedy ZNP i Broniarze, co robili gdzie byli pochowani, jedynie Solidarność cokolwiek protestowała, teraz to zwykła polityczna hucpa - nic więcej. Przypomnijcie sobie stare panie nauczycielki jak to było za platformy dobrze i g ówno dostała jak to stare lampucery nazywają Polaków "patolagia" i nauczyciele też dostali g ówno, a wszystko wytransferowali do niemiec i holandii resztę sami rozkradali ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandarze wschodni nie wprowadzajcie czytelnikow w błąd, ten cały strajk a raczej rokosz postkomuny i lewicowych srodowisk nie ma akredytacji w srodowisku edukacyjnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również nie popieram strajku Dzieci stały się zakładnikiem podwyżek dla nauczycieli. Dobrze że przynajmniej zlikwidowano paskudne gimnazjony - bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy rodzice popieraja?? Ja nie popieram strajku w czasie egzaminow do ktorych caly rok dziecko sie przygotowuje. Niech Nauczyciele strajkuja sobie w lipcu i sierpniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nasi rządzący to niemoty. Zrobić Broniarza ministrem Edukacji Narodowej i całe to towarzystwo postkomuny będzie miał gdzieś i po strajku. Współczuję dzieciakom które poświęciły czas i swoją energię na przygotowania do egzaminow oraz rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce pensum nauczyciela wynosi 16-18 godzin, średnia w Europie jest 30-38 godzin. Niech Broniarz zajmie się zrównaniem tej niesprawiedliwości jaką muszą cierpieć Polscy nauczyciele, bo za mało pracują. W końcu w Polsce "mają" obowiązywać zasady UE, zwłaszcza jak KOALICJA dojdzie do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rodzice popierają strajk nauczycieli." "Trzymają za nas kciuki"+++Raczej zaciśnięte pięści . . . :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKE"i I MANIPULACJE !!! jaki normalny rodzic gimnazjalisty, 8klasisty CZY MATURZYSTY popiera strajk podczas egzaminów ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKOPY POD GŁOGOWEM BRALI DZIECI NA ŻYWE TARCZE - NAJGORSZE SSYNSTWO Z MOŻLIWYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może podczas ferii lub wakacji zastrajkują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP rząd pisu znalazł ponad miliard złotych. Dla nauczycieli, niepełnosprawnych i chorych na raka nie ma nic. Jak sobie poscielesz Obywatelu tak się wyśpisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I życzę ci abyś to 500+ na które ją pracowałam przez 40 lat lat odbudowujac kraj po wojnie odcierpiela w chorobie, bo mnie nikt nie dawał nic za darmo ani na mnie i moje dzieci a ty się teraz że mnie wysmiewasz za to ciężko pracowałam. Także mam jedno życzenie tylko aby tak głupie idiotki jak ty żyjące kosztem uczciwych ludzi pracy w ten sposób odcierpiały, bo inaczej do  takich pustych idiotek jak ty nic nie dociera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie!!! Gdzie ja żyję? Mam nadzieję, że te bzdury na szkołę i nauczycieli wypisuje 2 może 3 nawiedzonych i ogłupiałych propagandą. Taką mam nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...