Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co barany z opozycji, wprowadzać zamęt to jest wasz tegoroczny program wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co był ten lewacki kwik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na duet Mucha - Żuk odszczekujacy ich oburzenie na rząd PIS, który zgotowal tegorocznym absolwentom prawdziwą gehenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś niesamowitego. Posłanka Mucha i wiceżuk Banach niech teraz odszczekają swoje kłamstwa. Ich kłamstwa o braku miejsc w szkołach oraz dramacie uczniów przeszły już wszelką granicę. Odszczekiwać i na kolanach prosić wyborców o wybaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiscie wspominam naukę w szkole w Lublinie. Uczyłem się w IX LO. Wynajmowalem z brejdakiem (studentem) i innymi 2 studentami mieszkanie na LSM. Codziennie chlanie i imprezy od 16 roku życia. Na studiach mieszkałem w akademiku, ale to nie było to to już samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 1095 miejsc to chyba w całym woj. lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie sobie co chcecie, ale ja ufam dr Żukowi, a skoro on mówi, że jest źle to znaczy, że źle jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycji znów nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, bo pododawali klasy, czyli nauka od 8.00 do 20.00 ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstbolszewia już judziła , nawet dzieci do hucpy protestacyjnej namówili. Tyle tylko potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli wiceprezydent Banach kłamał. Ciekawe czy odszczeka swoje słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Banach ma fantazję. Poprawiono warunki funkcjonowania szkoły przenosząc ją ze Spokojnej do mniejszego budynku. Cud normalnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli wiceprezydent Banach kłamał. Ciekawe czy odszczeka swoje słowa?
 nie wypada aby katecheta kłamał, jednak nie można ufac już nikomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś niesamowitego. Posłanka Mucha i wiceżuk Banach niech teraz odszczekają swoje kłamstwa. Ich kłamstwa o braku miejsc w szkołach oraz dramacie uczniów przeszły już wszelką granicę. Odszczekiwać i na kolanach prosić wyborców o wybaczenie. Po co dzieci i rodziców straszyli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie sobie co chcecie, ale ja ufam dr Żukowi, a skoro on mówi, że jest źle to znaczy, że źle jest.
экипа Жука никого не ошука
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie sobie co chcecie, ale ja ufam dr Żukowi, a skoro on mówi, że jest źle to znaczy, że źle jest.
  экипа Жука никого не ошука
 Co to znaczy po polsku? Nie znam ruskiego alfabeta.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swolocz pokomusza na caly kraj wylala krokodyle lzy,ze mlodziez w Lublinie nie dostala sie do szkol z winy Kaczynskiego.Jak widac miejsca sa a zabraklo uczniow.Widac,ze sa trzy prawdy a prawdziwa to g---o prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno, dawno temu pewna wiceminister oświaty robiła reformę i orzekła, że 80% młodzieży musi kończyć licea ogólnokształcące. Rodzicom i młodzieży wmówiono, że kto idzie do szkoły zawodowej, ten mało zdolny. Trafiła w dziesiątkę, bo kto chce uchodzić za mało zdolnego. Ta pani z tytułem książęcym zapomniała dodać, że Pan Bóg dał ludziom różne zdolności i predyspozycje, bo tak trzeba w wspólnocie ludzkiej. A tak naprawdę to chodziło o to, że hurtowo niszczono polski przemysł. Co było dalej, to wszyscy wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...