Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyrok skazujący dla lekarzy weterynarii Klinik Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie!!! ***s://***prawo.pl/prawo/upomnienie-dyscyplinarne-dla-weterynarza-za-smierc-psa-to-za-malo,507331.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij się, człowieku! Twój pies miał 16 lat i był już po prostu starym i schorowanym kundlem. Musisz mieć naprawdę dużo wolnego czasu i zero życia osobistego, żeby tak wszędzie wypisywać i komentować pod każdym postem związanym z UP. Zamiast podziękować, że ktoś chciał pomóc i leczyć takiego staruszka, który ze względu na wiek miał marne szanse, okłamujesz pracowników uczelni i piszesz o wydarzeniach, które nigdy nie miały miejsca. Zacznij już żyć nie tylko przeszłością!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podszywaj się pod moje imie i nazwisko trolu  o czym Ty gadasz jakie dzienkować komu lekarzom weterynarii z wyrokiem? :D coś chyba straciłeś kontakt z rzeczywistością!  Kogo okłamuje pracowników :D? Pracownicy sami do mnie pisali i gratulowali!!! Mam na to meile i ich słowa oceny sprawy w dodatku ich słowa i pomoc była powodem skargi dyscyplinarnej na władze uczelni za ich kłamstwa!!! Na to też mam dokumenty!!! Powtarzam jeszcze raz: Pracownicy prof dr. pomagali i gratulowali że wkońcu ktoś walczy o prawdę!!! Zapytaj ministerstwo wydział departamentu szkolnictwa wyższego... Pana Marcin Czaja Widzę że nie czytałeś art. na portalu Prawo pl... tam też kłamali...? Obudź się!!! Widzę że jest wielu nie obudzonych więc tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu by o tym mówić i publikować dalej!  Tu nie chodzi o to czy pies był stary czy nie tylko jaki lekarze weterynarii prof dr. z Uniwersytetu który kształcą przyszłych lek. wet. reprezentują poziom i zachowanie!!! i to w Publicznej Jednostce w której obowiązuje Kodeks Etyki!!!  Nie odwracaj sedna sprawy i faktów oraz rzeczywistości bo mam dokumenty na wszystko... od początku sprawy... zapytaj w Izbach Lek. Wet. Albo na UP... i nie kundla...trolu co cię tyłek boli bo się OPINIA PUBLICZNA dowiaduje... i będzie się dowiadywać 24/7 i nie odemnie tylko od wielu ludzi zaprzyjaźnionych w tym z fundacji którzy cały czas działają... Ty czekaj co jeszcze wyjdzie... dziennikarze też pomagają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal o którym nie chcieli mówić! teraz gdy wyszedł do Opinii Publicznej kole ich w oczy!!! Pracownicy UP w meilach do właścicieli przekazali informacje jak UP chciało odwracać obrzydliwie rzeczywistość!!! Skutkiem tych informacji była Skarga Dyscyplinarna pokierowana do MEiN... Teraz odzywają się Ci co ich boli że sprawa jest nagłaśniana Będzie dalej tak mocno jak mocno pragnęliście Ją zamieść pod dywan...o tym co wydarzyło się w Jednostce Publicznej ma być cicho, niedoczekanie wasze!!! prawo.pl/prawo/upomnienie-dyscyplinarne-dla-weterynarza-za-smierc-psa-to-za-malo,507331.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...