Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studia podyplomowe

Utworzony przez hebza, 23 maja 2018 r. o 09:56
Szukam studiow podyplomowych z integracji sensorycznej, skńczyłam psychologię i przydało by mi się to w pracy. Jakie uczelnie polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma w zeszłym roku studiowała taki kierunek na WSB w Gdańsku. Zobacz w ich ofercie czy nadal mają ten kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz do wyboru jest wiele ciekawych kierunków i zawsze warto podnościć swoje kwalifikacje. A i promocji też jest dużo tak jak na WSB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Hebza, studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Umożliwiamy studia w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni oraz w Toruniu. Więcej informacji o tym kierunku oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...