Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła w Lublinie zrezygnowała z jedynek. Efekt zaskakuje

Utworzony przez lolus, 23 września 2021 r. o 11:19 Powrót do artykułu
No i świetnie, ja bym poszedł jeszcze dalej - niech to uczniowie wystawiają nauczycielom stopnie za przeprowadzoną lekcję. Proponuję sondaż wśród uczniów również w tej sprawie, gwarantuje ze też wszyscy będa za. Po co stresować biednych uczniów teraz oceną 2? Umilmy im naukę bardziej, niech to nauczyciele teraz stresują się idąc do pracy. Nareszcie role się odwrócą - nadejszła wiekopomna chwila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka ale cóż. Ukończyłem tą szkołę w 2020roku poziom nauczania odbiega od normy podobnie jak w innych liceach. Jest pewne grono nauczycieli których wręcz bawi dręczenie uczniów. Niestety przez rodo nie można podać nazwisk. kulkesza, slomka, domitrak, kaposzek, kupiec, bamberek, arthur morgan, oraz po włosku giustina gdyby ktoś się czepiał to te wyrazy w nawiasie to pseudonimy bohaterów gier oraz filmów m.in RDR2, metro exodus, gta IV oraz V. F&F9, 3x M, 20 oblicz Tadeusza Słomki i trzydziestu drwali oczekujących na ostrą rzeź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego otrzymanie jedynki za prace szkolna ma stresowac, mnie zawsze motywowalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...