Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie przeciążani nawałem lekcji? Coraz więcej skarg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Nic gorszego niz nauczyciel, ktory wykonuje swoj zawod dlatego, ze nikt go w innym zawodzie nie chcial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zostanie wprowadzony system ocen dla NAUCZYCIELI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza miernikiem nauczyciela sa oceny jego uczniow. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, dzieci są wychowywane, a raczej chowane w cieplarnianych warunkach, nie maja obowiązków tylko wymagania, od najmłodszych lat. To skutkuje problemami. Po drugie, jeżeli chcesz umieć, musisz się uczyć i nawet korepetycje nie wleją wiedzy do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem matematyki i to co się teraz dzieje mnie przeraża. Dzieci po prostu nie potrafią się uczyć. A korepetycje to jest zguba ludzkości. Rodzice uważają, że jak wyślą dziecko na dodatkową godzinę matematyki, to sprawa załatwiona. Kiedyś nie było korepetycji i nie było takiego problemu. Teraz nawet jak nauczyciel poda zadania na klasowke jako praca domowa, to 70% nie potrafi tego odtworzyć na klasowce. Nie wiem, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Sama mam dzieci i boję się pomyśleć, co będzie, gdy będą starsze (na chwilę obecną najstarsze dziecko chodzi do 3 klasy podstawowki). Ale jedno wiem na pewno - internet, komputery, telefon, itp. to zguba dzieci. Ja rozumiem, że w dobie tak dużego rozwoju techniki nie unikniemy tego, ale nawet moj najmłodszy syn (3-letni) nie może się powstrzymać. Dzieci zachowują sie jak znarkotyzowane. Mam wszystko zahasłowane i tylko wyczekuja weekendu, żeby móc te godzinkę pograć. Może w ten sposób je ograniczam, ale chociaż zaczynają myśleć w świecie realnym i pytać o pewne sprawy z życia wzięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci przeciążone lekcjami i tornistrami? Czas wstać z kolan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak może być inaczej jak reforma pisana na kolanie przez nie wiadomo kogo! Za fanaberie "dobrej zmiana" zaczynają płacić nasze dzieci, a przed nami w przyszłym roku kumulacja roczników w liceach. A Pani minister wypuściła takiego bubla dla naszych dzieci a sobie wypłaciła 75 100 zł premii.
 to wasze dzieci a nie jej, ona tak samo i inni przy korycie są od brania pieniędzy, bo kadencja minie i trzeba się nachapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nic gorszego niz nauczyciel, ktory wykonuje swoj zawod dlatego, ze nikt go w innym zawodzie  nie chcial.
a gdzie ty masz teraz ludzi z powołania, teraz się liczy tylko pieniądz i jak najwięcej mieć, nie czlowiek, nawet pisowce z różańcem w ręku dbają tylko o siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jo sie nie uczyl wcole. Poszlem do zawodowki, pozni zapisalem sie do remizy i mam robote w psl.
no i teraz takim trzeba być, po wuj się uczyć, wystarczy umieć kombinować, oszukiwać, kraść i zapisać się do rządzącej partii, a jak inna zacznie rządzić to należy się przepisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dzieci to należy NAUCZYĆ SPOSOBU NAUKI, czyli JAK MAJĄ SIĘ UCZYĆ, ZAUROCZYĆ, ZACHĘCIĆ ICH NAUKĄ - a nie bezmyślnie wciskać im regułki i klepać teorię na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza miernikiem nauczyciela są oceny jego uczniów. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"1999 r. - ciężki tornister wywołuje bóle pleców, 2012 - "Ciężki" los uczniów, 2015 - Co drugi uczeń ma za ciężki plecak, 2018 - uczniowie przeciążeni" - i wy się czepiacie dzieciaków??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chrzanisz , według tego co maja teraz dzieci wychodzi ze chodziliśmy o 7 godzin mniej do szkoły! Nigdy lekcji nie kończyłam o15.20 jak mój syn teraz! Nie było tez tylu kartkówek , kiedyś nauczyciel pytał , raz na jakis czas klasówka! Ocen z przedmiotu to sie miało 3 max 4 a teraz z głupiej geografi maja po 8 a z angielskiego po 20 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malo sosu niedobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijmy szkoły edukacja obowiązkowa do 6 klasy podstawówki jak za POprzedników a na poważnie starych nauczycieli na emeryture nie wciskać na siłe że mój przedmiot najważniejszy i jakoś będzie aha i nie porównujmy się z zachodem to zupełnie inna bajka tutaj młodzież w wieku około 20 lat ma problemy z utrzymaniem szczotki w reku. POzdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem jest mega!!! moj syn w młodszej klasie ma mega zadawane do tego tornister waży chyba tone to nie jest normalne aby dzieci w takim wieku nosiły takie cieżary bo zus jak zaczna pracowac bedzie mówił że to normalka z chorobą a wiec chyba posłowie dzieci mają dorosłe!!! zmieńmu posłów na młodszych to i przepisy sie zmienią a w Lubelskim nawet w 3 klasie dzieci miały zadane lektury na ferie hmm i to już szczyt beszczelności!!! Dzieci nie maja dzieciństwa i sa obarczane przez państwo kilogramami a bhp wyraźnie mówi ole dziecko może nosić wiec co na to Posłowie szkoła u lekrzy i tak full ludzi może olśnienie przyjdzie a nie tylko dorabianie sie!!!! ZRÓBCIE COŚ BSRANY W MINISTERSTWIE ABY DZIECI NIE KRZYWDZIC I PRZYSZLYCH PODATNIKÓW BO ZROBICIE Z NICH KSLEKI A W TEDY KTO BEDZIE PLACIL ZA WASZE PARTYJNE ZAROBKI I POLSKIE DZIECI CZY WY ABY SIE DOROBIC I FIU FIU ŻENADA POLITYCY BO TEMAT OD LAT SIE CIAGNIE ZAPOMNIELI CO MIAŁY WŁASNE DZIECI A TEEAZ ZAPEWNE W KOLEJCE DO LEKRZY A ZUS DUPA KASY NI MA ZA 3 LATA PROSZE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gszeta nie opublokowala pełnego wpisu chyba sa przeciwni dobru dzieci oraz stwierdzen o politykach i kto odpowie za krzywizny dzieci za zbyt cieżkie tornistry oraz nauka odrabianie lekcji i zadawanie dużo aby program wyrobic s nauczyciele olewka niejednokrotnie bo w 2 szkolach i zarobki 5tys i majs yo gdzies aby kasa jak politycy !!! a zwyczajni ludzie niech cierpia i ich dzieci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurier lubelski , dziennik wschodni , gazeta wyborcza , agora i , małe podobne w Lublinie gazety!!!! Gdzie ludzie teraz z lubelskiego maja dowiedziec sie prawdy skoro teeaz to jeden właściciel jedna partia i pisza co chca!!!! Dziwie sie że ludzie kupuja jeszcze gazety w Lublinie bo artykuły pod jedną partje tak jak na zamówienie czyli do kogo należy agora dziennik kurier lubelski jeden i dba o dobro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem sie wiele a znowu uciete!!! kurier dziennik agora w Lublinie artykuły na zamówienie bo partia tak chce i to problem i gdzie ty media wolne nawet to karmia partjami i o swoich nie pisza!! żalosne prawda zanikła z układami mediów tak uważam!! wszystkie szanujace gazety jeden właściciel a prawda niekoniecznie peawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy bedzie prawda napisana że Lublin to Polska C i przyjezdni z okolicznych wiosek blokuja rynek oraz markety i praca dla studentów tylko a mieszkańcy opuszczaja Lublin bo zarobki 3× mniejsze niż w normalnych miastach gdzie włodaże sami krocie maja a inni!!?? żalosne Lublin miasto przekretów i życie na studenta a mieszkańcy żepe jeśc!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...