Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
deforma edukacji pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie przynajmniej jeden "pozytyw" PISowskiej deformy edukacji. Ja nic takiego nie widzę. Podstawy programowe nie są nowoczesne, zawierają błędy. Brak korelacji między przedmiotami. Niszczenie i degrngolada przedmiotów przyrodniczych. Podwójny rocznik do rekrutacji. Beznadziejna siatka godzin. Kłamstwa minister edukacji. Nastawianie rodziców przeciw nauczycielom itd itp. Można tak długo - niestety. Teraz plujcie na nas nauczycieli - jest pozwolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie przynajmniej jeden "pozytyw" PISowskiej deformy edukacji. Ja nic takiego nie widzę. Podstawy programowe nie są nowoczesne, zawierają błędy. Brak korelacji między przedmiotami. Niszczenie i degrngolada przedmiotów przyrodniczych. Podwójny rocznik do rekrutacji. Beznadziejna siatka godzin. Kłamstwa minister edukacji. Nastawianie rodziców przeciw nauczycielom itd itp. Można tak długo - niestety. Teraz plujcie na nas nauczycieli - jest pozwolenie.
 Pierwszy pozytyw: Będzie mniej idiotów takich jak ty. Drugi pbardzo prosty likwdacja chorego tworu jakim było gimnazjum. Korelacja między przedmiotami jest bardzo dobrze rozwiązana. Tylko kwestia nauczycieli jakie książki wybiorą i jak się dogadają między sobą. Podaj przykła gdzie jej niema. Zresztą co tu pisać KAŻDY PeOwiec kłamał, kłamie i będzie kłamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 tyś miejsc a zainteresowanych 17. Damy radę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Dlaczego nazywasz mnie idiotą? 2.Gimnazja w większości były to dobre szkoły (patrz: wyniki PISA) 3. Brak korelacji np. fizyka - matematyka (proporcjonalność prosta i odwrotna, pojęcie funkcji. analiza wykresów) - mogę podać więcej przykładów. 4. Wybór podręczników - większość to przedruki podręczników gimnazjalnych. 5. Beznadziejna siatka godzin - (ilość godzin w stosunku do treści programowych). 6. Brak egzaminu z części przyrodniczej. Preferowanie nauki "pamięciowej" nad nauką kreatywnego myślenia, uczenia "jak się uczyć" (nauczyciele robią co mogą żeby temu zaradzić). 7. Co do kłamstw - nikt władzy nie prześcignie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublinie obowiązują inne reguły rekrutacji niż w całym województwie? A do ilu szkół mogą składać uczniowie, którzy również składają do szkół poza Lublinem np. w Zamosciu, Biłgoraju, Bychawie czy Łęcznej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaby prognozowano nabór do szkół branżowych. W ogóle naboru do szkoły branżowej nie prowadzi  ZSTK, LCEZ  na Magnoliowej. Tylko po 2 planowane klasy szkoły branżowej zarówno po gimnazjum jak i SP w Zespole Szkół  Samochodowych podczas kiedy należało zaplanować po 3 klasy technikum (zamiast 5) i po 4 klasy szkoły branżowej. Technikum powinno mieć charakter bardziej elitarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie miasta napisali co innego, takze nie wiem skad taka panika  ***s://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/aktualnosci/rekrutacja-do-szkol-srednich-na-rok-20192020-informacja-po-zakonczonym-etapie-kwalifikacji,408,1082,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...