Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki rekrutacji do liceum i technikum w Lublinie. Jak sprawdzić [logowanie]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2019 r. o 09:33 Powrót do artykułu
Będzie się działo... A Zalewska radosna, dumna z siebie- w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych szkołach po godzinie 9 wywieszono listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia rządowa.. ***..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja wnuczka jest ofiarą reformy edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn 200 pkt i jest przyjęty tam gdzie chciał. Uczy się a nie narzeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn 200 pkt i jest przyjęty tam gdzie chciał. Uczy się  a nie narzeka
 A mój też ma 200 pkt. i nie został przyjęty tam gdzie chciał. Co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wyjaśnić, jeśli moje dziecko dostało się do Zamoya (162 lub 163 punktów -nie pamiętam). Ta szkoła była jej drugim wyborem. Zastanwia się na tą szkołą, chce skłądać odwołanie do szkoły pierwszego wyboru oraz zastanawia się nad szkołą z kolejej pozycji swojego wyboru gdzie dostała się koleżanka, która miała o 20 punktów mniej (też dobra szkoła). Ale w tej szkole widnieje jako "nieprzyjęta". Co to znaczy? dlatego że jest ta jedna klasa w Zamoyu jako ta do której się dostała inne, nawet gdzie trzeba było mieć mniej punktów są dla niej niedostępne dlatego że nie wybrała ich jako pierwszy wybór? tak to trzeba rozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z Państwa się orientuje ile punktów trzeba mieć minimalne aby dostać się do Uni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do klasy humanistycznej 167,75
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do innych, ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak Pani pisze. Jeśli dostała się do klasy drugiego wyboru to wszystkie kolejne są z negatywnym wynikiem rekrutacji bo już tam nie jest brana pod uwagę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...