Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TYLKO WEŹCIE ZRÓBCIE JAKIŚ POWAŻNY STRAJK A NIE ŻADNE POGOTOWIE PROTESTACYJNE ODEJDŹCIE OD TABLICY I JUŻ ZACZNIJCIE SIĘ SAMI SZANOWAĆ ŻEBY INNI WAS SZANOWALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają tak źle, biorąc pod uwagę wakacje, wolne przy najważniejszych świętach ( inni mogą pomarzyć o dniach wolnych typu piątek po Bożym Ciele, 2 maja, czy w tym roku 31 października), praca też nie zajmuje im 40 godzin na tydzień ( nie mówię że 18 godzin), wcześniejsza emerytura. Poza tym jak był COVID, to uczyli przez komputer. Inni musieli normalnie chodzić i pracować w dwójnasób. Ja w pracy złapałem COVID i w nagrodę dostałem 80 % pensji i nie dostałem premii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie że protest nic nie da bo rządzących los nauczycieli nie interesuje. Głupimi i niewykształconymi ludźmi łatwiej rządzić i manipulować. Pytanie czy rządzący są tak głupi czy też rozwalają cały system z premedytacją? Obstawiam mix ale kto to wie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj niby masz rację, tylko wytłumacz mi dlaczego brakuje nauczycieli obecnie, a będzie gorzej. Jeśli chodzi o straki to nauczuciele są głupcami. Lekarze jak strajkują to noe leczą a chorych pacjentów transportują do innych szpitali. Ifźcie na zwolnienie jak pielęgniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3424 zł – nauczyciel początkujący 3597 zł – nauczyciel mianowany NIERZĄD BEZ PRZERWY PODNOSI PENSJĘ MINIMALNĄ WIĘC SPRZĄTACZKI W SZKOLE WG MOICH OBLICZEŃ MOGĄ ZARABIAĆ WIĘCEJ OD W/W GRUP NAUCZYCIELI BYNAJMNIEJ NIE MAM NIC DO PERSONELU POMOCNICZEGO NIEZBĘDNEGO W KAŻDEJ INSTYTUCJI ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"3424 zł – nauczyciel początkujący" brutto! - czyli musi pracować 60 lat by zarobić te marne 2i poł miliona złotych które w ostatniej kadencji wydoił poseł solidarnej Polski ze spółek skarbu państwa , ten który ma" mózg" na czole i brzydzi się kolorowych kredek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3424 zł – nauczyciel początkujący 3597 zł – nauczyciel mianowany NIERZĄD BEZ PRZERWY PODNOSI PENSJĘ MINIMALNĄ WIĘC SPRZĄTACZKI W SZKOLE WG MOICH OBLICZEŃ MOGĄ ZARABIAĆ WIĘCEJ OD W/W GRUP NAUCZYCIELI BYNAJMNIEJ NIE MAM NIC DO PERSONELU POMOCNICZEGO NIEZBĘDNEGO W KAŻDEJ INSTYTUCJI ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ
 Płaca minimalna wynosi 3010 zł brutto. To jednak mniej niż  3424 brutto. Dodatkowo sprzataczka zawsze będzię tyle zarabiała. Nauczyciel z czasem zarobi więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają tak źle, biorąc pod uwagę wakacje, wolne przy najważniejszych świętach ( inni mogą pomarzyć o dniach wolnych typu piątek po Bożym Ciele, 2 maja, czy w tym roku 31 października), praca też nie zajmuje im 40 godzin na tydzień ( nie mówię że 18 godzin), wcześniejsza emerytura. Poza tym jak był COVID, to uczyli przez komputer. Inni musieli normalnie chodzić i pracować w dwójnasób. Ja w pracy złapałem COVID i w nagrodę dostałem 80 % pensji i nie dostałem premii.
 aleś ty głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‘’Pokora, praca, umiar – mówiła 15 listopada 2015 roku podczas swojego godzinnego exposé Beata Szydło. - Roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą’’ – zapowiadała Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz niech ci szykujący się do protestów nauczyciele odpowiedzą sobie, ale tak z ręką na sercu - ilu z nich w 2015 zagłosowało na PiS i na Dudę? W wielu miastach i wioskach była to duża grupa, by nie napisać, że większość środowiska nauczycielskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz niech ci szykujący się do protestów nauczyciele odpowiedzą sobie, ale tak z ręką na sercu - ilu z nich w 2015 zagłosowało na PiS i na Dudę? W wielu miastach i wioskach była to duża grupa, by nie napisać, że większość środowiska nauczycielskiego.
 W latach 2007-2012 z podwyżka nauczycieli wyniosła średnio niecałe 500,00 zł. W schyłkowych latach rządów PO 2013-2015 nie było żadnych podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3424 zł – nauczyciel początkujący 3597 zł – nauczyciel mianowany NIERZĄD BEZ PRZERWY PODNOSI PENSJĘ MINIMALNĄ WIĘC SPRZĄTACZKI W SZKOLE WG MOICH OBLICZEŃ MOGĄ ZARABIAĆ WIĘCEJ OD W/W GRUP NAUCZYCIELI BYNAJMNIEJ NIE MAM NIC DO PERSONELU POMOCNICZEGO NIEZBĘDNEGO W KAŻDEJ INSTYTUCJI ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ
Płaca minimalna wynosi 3010 zł brutto. To jednak mniej niż    3424 brutto. Dodatkowo sprzataczka zawsze będzię tyle zarabiała. Nauczyciel z czasem zarobi więcej. NIESTETY ALBO JESTEŚ IDIOTĄ ALBO KŁAMCĄ NIGDZIE NIE NAPISAŁEM ŻE SPRZĄTACZKA ZARABIA MINIMALNĄ KOLEJNYM KŁAMSTWEM JEST TO ŻE PISZESZ ŻE ZAWSZE BĘDZIE TYLE SAMO ZARABIAŁA OTÓŻ ISTNIEJĄ RÓŻNE DODATKI I WYSŁUGA LAT O CZYM ALBO CELOWO NIE PISZESZ ALBO CELOWO POMIJASZ WRAZ ZE WZROSTEM PENSJI MINIMALNEJ MOGĄ ROSNĄĆ WYNAGRODZENIA TYCH CO ZARABIAJĄ TROCHĘ PONAD TO
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WASZ GURU broniarz.... zainwestował w WHISKEY. Państwu strajkującym też polecam takową inwestycję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POprzednia władzą was lubiła? Szukacie dziury w całym. Broniarz inwestuje to was wzmocni. Wypycha was na ulice aby " pomoc" koledze Schetynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj niby masz rację, tylko wytłumacz mi dlaczego brakuje nauczycieli obecnie, a będzie gorzej. Jeśli chodzi o straki to nauczuciele są głupcami. Lekarze jak strajkują to noe leczą a chorych pacjentów transportują do innych szpitali. Ifźcie na zwolnienie jak pielęgniarki.
 To proste, brakuje fachowców wszędzie: nauczycielki, lekarzy, dobrych urzędników, budowlańców, kierowców, o pracownikach supermarketów nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają tak źle, biorąc pod uwagę wakacje, wolne przy najważniejszych świętach ( inni mogą pomarzyć o dniach wolnych typu piątek po Bożym Ciele, 2 maja, czy w tym roku 31 października), praca też nie zajmuje im 40 godzin na tydzień ( nie mówię że 18 godzin), wcześniejsza emerytura. Poza tym jak był COVID, to uczyli przez komputer. Inni musieli normalnie chodzić i pracować w dwójnasób. Ja w pracy złapałem COVID i w nagrodę dostałem 80 % pensji i nie dostałem premii.
aleś ty głupi...
 Trudno zniżyć się do takiego poziomu i polemizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...