Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strachliwi nauczyciele mogliby się w końcu wziąć do roboty, a nie wysyłać uczniom pliki na odp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak oni mają później pracować na moją emeryturę, skoro moje pieniądze wpłacane do zus są wydawane przez rządzących na bieżąco ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sama jestem obecnie w 8 klasie. Przygotowanie do egzaminów jest niewystarczające, nauczyciele w większości nie potrafią połapać się w technologii, jest zbyt dużo zadań domowych. Ostatecznie siedzimy do około 15 na lekcjach, chwilka odpoczynku, obiad i trzeba zabrać się do lekcji bo momentami jest ich tak dużo, że nawet przez cały tydzień siedzę do późnych godzin nocnych przez co śpię zbyt mało. Ciągłe zmęczenie to też codzienność. Siedzenie przed komputerem także zrobiło swoje, przed pierwszym zamknięciem szkół miałam zdrowy wzrok, jak poszłam do szkoły we wrześniu zaczęłam zauważać, że nie widzę tak dobrze jak kiedyś i oto teraz mam okulary -1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...