Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
UWAGA ! od wczoraj trwa gigantyczna akcja rejestracji kont trolli na DW. Cel jest jeden - hejt wszystkiego, co rządowe i PISowskie. Nie wierzysz? Sprawdź sam daty rejestracji kont na forum !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !  od wczoraj trwa gigantyczna akcja rejestracji kont trolli na DW. Cel jest jeden - hejt wszystkiego, co rządowe i PISowskie. Nie wierzysz? Sprawdź sam daty rejestracji kont  na forum !!!
Sam zarejestrowałeś się raptem trzy dni temu... Poza tym może po prostu coraz więcej ludzi widzi, jakiego wała zrobił z nich PiS i dają upust swojej złości? Według partii rządzącej Polska była krainą miodem i mlekiem płynącą, a koronawirus powiedział "sprawdzam" i wyszło, nomen omen, szydło z worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->> CZYTELNIKU DW - POŚWIĘĆ 10 MINUT !!! i przekonaj się kto trolluje na forum - sprawdź daty/godziny założenia kont oraz pod jakimi art. leją jad: - Piter79- gargamel2- drwstrzas- lubelski_szaman- Coffe_Taste- Niemamloginu- Gatusso - Agent_Tomek - ping-pong-peng- luk_sikorski i szeregf innyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Pani Kurator, czy w czasach RODO nauczyciel zobowiązany jest do podawania swojego prywatnego telefonu? jakie są odpowiedzi prawników specjalizujących się w zakresie ochrony danych osobowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kurator sobie mówi, ale nauczyciele zostają sami z niewidzącymi dyrektorami, wójtami, prezydentami miast. Ja chętnie pójdę do szkoły i ze szkoły będę odpowiadał przez telekonferencję czy telefon na zadane przeze mnie pytania. skowyt, że dzieci nie moją komputerów śmieszy, czy telefon nie wystarczy tym bardziej, ponieważ do tej pory potrafili wykorzystywać swobodnie jego użycie przeciwko nauczycielowi poprzez nagrywanie śmiesznych filmów. Skowyt rodziców obnaża ich poziom przyswojonej wiedź w dzieciństwie, gdyż nie potrafią sami rozwiązać prostych działań. nie lepiej zrobić miesięcznej przerwy świątecznej, a potem zmniejszyć ilości dni wakacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->>   CZYTELNIKU DW - POŚWIĘĆ 10 MINUT  !!!  i przekonaj się kto trolluje na forum - sprawdź  daty/godziny założenia kont oraz pod jakimi art. leją jad:  - Piter79- gargamel2- drwstrzas- lubelski_szaman- Coffe_Taste- Niemamloginu- Gatusso - Agent_Tomek - ping-pong-peng- luk_sikorski i szeregf innyc
Aleś się napracował wypisując te nicki. Tylko co z tego wynika? Że ludzie, którzy dotychczas - być może - komentowali bez rejestracji teraz muszą się zarejestrować, by dalej komentować. Pewnie znalazłoby się też niamło takich, którzy komentują w podobnym tonie, co ty, a którzy tez porejestrowali konta na przestrzeni ostatnich kilku dni. Poza tym to po stronie PiSowskiej rozpleniły się różnego rodzaju farmy trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalogowałem się, ale mój nick zajęty - przypadkowo : S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalogowałem się, ale mój nick zajęty - przypadkowo : S Podpisywałem się od zawsze czyt. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...