Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzynarodowy Strajk Klimatyczny. Licealiści z Puław w obronie Ziemi [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Młodzi przyjaciele nie świrujcie w temacie zanieczyszczenia polskiego środowiska bo przebijecie swirujacych weteranów polskich scen i polskiego ekranu, macie dużo czas, a oni już dużo czasu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chcą zmiany mentalności to tylko w BOGU WSZECHMOGĄCYM JEZUSIE jest prawdziwa zmiana, bo ON uwalnia z niewoli grzechu, daje siłę do miłowania nawet nieprzyjaciół, daje pokój ducha i obietnice wieczności. " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 Biblia Warszawska .......... Wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio "straszne tłumy" na tych manifestacjach i happeningach. Tak się jakoś od tych różowych ze stolicy tradycja zaczęła. Obrońcy sądów też raczej samotni stali. No cóż tak to jest jeśli brak własnego dobrego pomysłu a cała energia idzie w przetestowanie przeciwko czemuś. Do licealistów: namówcie rodziców i znajomych by skorzystali z programu czyste powietrze i przestali opalać "byleczym" w kopciuchach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a dlaczego nie pod oczyszczalnią CZAJKA? Dlaczego nie pod salonami luksusowych samochodów? Dlaczego nie pod ambasadami największych trucicieli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które państwa przeprowadzają najwięcej prób jądrowych? Które mają najwięcej elektrowni nuklearnych? Które kraje doprowadziły do największych skażeń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO2 emissions per capita. (metric tons) Qatar: 40.5 UAE: 18.7 Saudi Arabia: 17.9 US: 16.4 Australia: 16.3 Canada: 13.5 Russia: 12.5 Japan: 9.8 Germany: 9.2 China: 7.6 Italy: 5.7 France: 5 Turkey: 4.2 Indonesia: 1.9 India: 1.6 Nigeria: 0.6 (World Bank)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiny, USA i Indie natychmiastowo zmienią swoją politykę klimatyczną po tych wystąpieniach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym raczej przebadał co macie w kanapkach... sądzę, że to gorsze niż jakieś tam co2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzież!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Dzięki wam Jest nadzieja, że nasze miasto nie stanie się zaściankową mieściną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie majowe mięśniaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z hasłem "Edukujcie, nie emitujcie" odetnijcie szkołom ogrzewanie i prąd! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś wysyłali młodych 1 maja z czerwonymi szturmówkami i głupimi hasłami o socjalizmie. A teraz to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już odzywa się puławska grupa ekspercka. Cóż nie od dziś wiadomo, że puławska edukacja nie jest najwyższych lotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na ocieplenie klimatu są dość ciepło ubrani. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Palenie zabija" - ale to chodziło o papierosy! Nie powiedzieli dziecku. Ech ta edukacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dość" - Pingwinów? A może ta panna ma problemy z Linuxem na informatyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pojmuję. Młodzi ludzie chcą coś zrobić dla innych, chciało im się wyjść z domu, poświęcili swój czas zamiast tylko lajkować na fb swoje poparcie dla sprawy, a tu taki hejt. Ludzie co z Wami? To jest nasza przyszłość. Tak trudno napisać dziękuję, że myślicie o przyszłości naszej planety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli węgiel to tylko Roksana jeśli nowy blok to atomowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Jak można manipulować tak młodymi ludźmi. Co następne? Lgbt? Uciekamy w piątki z zajęć żeby pokazać że planeta cierpi.... co za skrajna głupota. Za książki się brać i do nauki, żeby się nie udać ma manipulować. Potem wyyrosną z was lewaki więc zacznijcie myśleć a nie dajcie sobie mieszać w głowach. Może jeszcze sobie imagine Lennona puśćcie z playbacku.... hymn pożytecznych idiotów. Ogarnijcie się dzieciaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...