Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzynarodowy Strajk Klimatyczny. Licealiści z Puław w obronie Ziemi [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Lepiej się zajmijcie trucizną w jedzeniu. Ta Was zabija konkretnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem ta młodzież dorośnie i rozliczy te władze z ich "polityki"... No chyba że powtórzą one sukcesy swoich poprzedników w wypychaniu młodych z miasta by panować wiecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówił Jurij Bezmienow pożyteczni idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu KODziarze rozwalający Polskę. Młodzi głupcy zrozumcie jedno: jeśli Polska nie spali węgla to zrobią to Niemcy, Rosja, albo Chiny, tyle tylko, że Polska upadnie i będzie całkowicie zależna od tych państw, to taki kolejny rozbiór Polski, więc możecie śmiało mówić rano przed lustrem do siebie: Ja Jestem wspaniałym folksdojczam albo Kocham Rosję, bo sprzedaje nam czysty węgiel i gaz o zawyżonej cenie ?, no i mam tani węglowy chiński smartfon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały świat od węgla odchodzi a my w węglu dalej się papramy. A najlepsze jest to, że dlatego by politycznie było poprawnie. Czyli nie chodzi o zdrowy rozsądek tylko o nastroje społeczne i politykę, bo kopalnie trza ratować.... A potem robią szczyty klimatyczne w Polsce.... zakłamanie. Szczyt klimatyczny tam, gdzie najbardziej truć chcą. Radna w Warszawie chciała zablokować przejazd zabytkowego parowozu bo dowiedziała się że on jest na węgiel... Tak.... to absurd, ale pokazuje trend myślenia antywęglowy…. W takim razie może niech nasz rząd przywróci do pracy parowozy na kolei - one też mogą spalać nasz, polski węgiel. Ale najlepsze jest to, że najwięcej węgla spala się z...… Rosji. Bo w rządzie twierdzą że tańszy i lepszy. To rzeczywiście wsparcie polskiego. Skoro tacy patrioci.... a od Ruskich ciągną? To w końcu o co chodzi? O patriotyzm przemysłowy, czy o ekonomię bo się kuwa pogubiłem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści używają NAIWNOŚCI dzieci jak Greta "SOR0S", ŻEBY ponownie przejąć władzę !? sPRAWDZCIE SAMI KIM SA JEJ RODZICE I ZNAJOMI I JAK JA WYKREOWALI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macron wymyślił: "Niech jadą manifestować w Polsce!" - no i przyjechali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam że na dęblińskiej śmierdzi aż zatyka i śmieci wysypują się już na ulicę a na włostach można zimą od smogu zaczadzieć... NOWA HALA JEST NAJWAŻNIEJSZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to dzieciaki ? odłączyliście już swoje komputery, telewizory i smartphony od sieci elektrycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam od lat na lsm i połowa mieszkań jest wynajmowana przez studentów. Z przykrością stwierdzam ,że owi wykształceni ludzie nie segregóją odpadów. W przeciwieństwie do starszych wychowanych w innej epoce lokatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...