Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owoce i warzywa dla wszystkich chętnych. Rolnicy i sadownicy zapraszają na zbiory

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2019 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Beznadzieja. Rolnicy to nieroby, nawet zebrać im sie owoców nie chce. Pewnie brak rąk do pracy za marne grosze i ponizanie, nawet ukraincy tych polskich chlopkow olali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaja frajerow, pracowac i jeszcze za to placic hahaha. Co innego gdyby przyjmowali do pracy, placili za prace i kazdy moglby sobie nazbierac za darmo okreslona wage owocow. No ale Polak pazerny i skapy tak, ze Szkot przy nim jest malutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i mają rację, o co wam chodzi, rolnik musiał zasadzić i pielęgnować te owoce i wam źle. A jak wy za leżenie do góry dupa, pieprzenie się i rozmnażanie dostajecie 500 plus i emeryturę plus to już wam to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kompletny glupek lub zblazowany bogacz moze na cos takiego pójsc. Niech sobie sami zbieraja, za prace sie placi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość - ty oszalałaś, u nas się płaci za seks po 500 plus i emerytura plus a nie za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w *** wasze owoce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleście wszyscy zgorzkniali! Marudy okropne, tylko cos nowego i od razu Wam nie pasuje. Jak się ciesze, że nie mam wokół siebie takich ludzi. Pomysł super! Oby więcej takich inicjatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot chlopki cwaniaczki., wyzbieraj i jeszcze im zapłać. A niech gnije na krzakach to pryskane badziewie, Europa tego nie chce. Randap to ulubiony srodek polskiego chlopka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam leżę z gotową pałą do zapłodnienia mojej baby i za 500 plus mi sami rolnicy do domu przynoszą owoce,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej beneficjentów 500+ mieszka na wsi, wg GUS to 66 proc wszystkich. Mieszkańcy wsi i rolnicy zwani potocznie i nie bez powodu wieśniakami przez te datki nie chcą pracować i zrywać owoców, tylko wypryskają i szukają głupich co sobie to oberwą i zapłacą za rozrywkę. Zapewniają, że to panie zdrowe i naturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cos takiego nie pojda nawet ukraincy, naprawde tym nierobom na wsi juz sie we lbach poprzewracalo, doplaty za nicnierobienie, KRUS i 500+; leza do gory d...mi lub pija na umor - oto polska wies obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac doplaty unijne, KRUS, skupy interwencyjne, rekompensaty "kleskowe" itp a miny wiesniakom zrzedna. Maja za dobrze kosztem calego spoleczenstwa a jeszcze narzekaja jak im zle, ich domy wygladaja jak zamki, pare samochodow, maszyny rolnicze ale na ubezpieczenie pieniedzy nie maja hahaha, kretacze i kombinatorzy, oboboki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lubelszczyżnie brakuje mleko matów z prawdziwym mlekiem od krowy czy kozy. Przynajmniej w miastach taki interes byłby opłacalny po odpowiednim zareklamowaniu. Aż dziw że nikt nie wpadł na pomysł takiego interesu wśród prowadzących gospodarstwa ekologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie czy owoce zerwe ja czy ktos inny skoro wszystkie sa napakowane chemia z nawozow i opryskow? Rownie dobrze mozna dawac miastowym zabijac swinie czy kurczaki tuczone na hormonach i wmawiac im, ze takie mieso jest zdrowsze. Zenada, frajerow do darmowej roboty szukaja. Strata czasu, ktory mozna poswiecic na prawdziwa prace / zarabianie pieniedzy np. na produkty EKO / BIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolniku nie daj się nadal mamic i oszukiwać Prawu i Sprawiedliwości. Dotowali ukraińskie plantacje owoców miękkich i wybijali Ci świnie. Nie wynegocjowali zwiększonego budżetu na rolnictwo. Wybierz mądrze - wybierz Polskie Stronnictwo Ludowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie bzdury bo rolnik ma dopłaty nowe maszyny pałace itd.kup sobie gospodarstwo i uprawiaj tylko łopatą i grabkami może zrozumiesz po co te maszyny?W Kanadzie jest to normą i nikt nie narzeka a ludzie są zadowoleni że nie płaci tyle co w sklepie szanują swoją gospodarkę rolną i są z tego dumni a u nas jeden drugiego w łyżce wody by utopił.A mieszczuchy umieją tylko wytkać rolnikowi.i liczą ich pieniądze ciężko zapracowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denerwuja mnie mieszczuchy dostaja mirszkania za grosze W pracy maja maszyny po kilka milionow i tez za darmo Zus odprowadza im pracodwaca Chodniki ulozone za frajer zero roboty po pracy i ciagle zazdroszcza nam na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...