Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HTC Legend i HTC Desire: Dobre do śledzenia znajomych

Utworzony przez Konrad, 8 kwietnia 2010 r. o 19:38
Co za beznadzieja. Jak można napisać 8 kwietnia że telefony pokażą się na początku kwietnia? Wypadało by sprawdzić też ceny. Bo niestety tak się przykro składa że legend jest już dostępny od jakiegoś czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja już go sobie kupiłem i jestem jak najbardziej zadowolony !!!! I to w dodatku na raty i to w sklepie. Bawię się HTC DESIRE już od rana. Miałem wcześniej Iphone ale przy Desire to już inna bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
htc desire to juz solidne narzedzie do komunikacji, widgwty, obsluga serwisow spolecznosciowych, to robi wrazenie i przydaje sie szczegolnie tym, ktorzy chca byc na bierzaco z grupami w serwisach spolecznosciowych. duzy plus za system i na prawde mocny procesor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...