Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec Naszej-klasy, zostaje NK

Utworzony przez Paweł, 23 czerwca 2010 r. o 11:09
A czy ktoś w ogóle czytał zasady które trzeba zaakceptować by mieć tam konto? moim zdaniem są dość kontrowersyjne. Nie zaakceptowałem ich i przez to rozwiązano ze mną umowę i moje konto zostanie zlikwidowane za 3 dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
A czy ktoś w ogóle czytał zasady które trzeba zaakceptować by mieć tam konto? moim zdaniem są dość kontrowersyjne. Nie zaakceptowałem ich i przez to rozwiązano ze mną umowę i moje konto zostanie zlikwidowane za 3 dni
Ja do tych zasad również mam sporo wątpliwości. Jest a raczej było tam napisane m.in. o wyrażeniu zgody na wykorzystywanie przez NK i jeszcze jakąś firmę wpisanych przeze mnie danych, zdjęć itd. Było bo mam wrażenie że przy akceptacji "zasad i zapisów" jest napisane więcej takich kontrowersyjnych rzeczy niż w samym regulaminie.. Najwyżej mnie skasują, żadna strata bez nk da się żyć. A ich zasad nie zaakceptuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wczoraj po przeczytaniu tej informacji, że bez zgody na udostępnianie zdjęć i danych rozwiążą ze mną umowę wkurzyłem się i usunąłem swoje konto. Nie dałem im satysfakcji skasowania konta. To ja ich skreśliłem. Proponuję wszystkim myślącym zrobić to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...