Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Left 4 Dead 2 do wygrania

Utworzony przez Ananas, 29 listopada 2009 r. o 15:33
Gdzie jest jakiś regulamin odnośnie tych konkursów... ?? bo chce go przeczytać czy mam jakieś szanse czy tylko bawią się w niego "niewiedzący o co chodzi" i maniacy którzy i tak wszystko wygrają... tak jak większość konkursów sms... Po prostu nie zamierzam grać w coś czego wygrać się nie da... a szczęściu trzeba pomagać... Dla ludzi którzy uważają że dziwak ze mnie... to polecam przeczytanie tego artykułu... http://www.wprost.pl/ar/167515/Jak-wygrywac-konkursy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sciema, ja juz z 20 smsow wyslalem i jeszcze NIGDY niczego nie wygralem. Z reszta po jedym smsie dostajesz od DW tyle reklam smsami ze sie nie oplaca kompletnie brac w tym udziału. I nigdy nie słyszałem żeby ktoś wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sxxx napisał:
sciema, ja juz z 20 smsow wyslalem i jeszcze NIGDY niczego nie wygralem. Z reszta po jedym smsie dostajesz od DW tyle reklam smsami ze sie nie oplaca kompletnie brac w tym udziału. I nigdy nie słyszałem żeby ktoś wygrał
To przeczytaj. Mi się udało wygrać grę. Nie dostałem żadnego SMSa z informacją, że wygrałem, ale po jakiś czasie po prostu przyszła do mnie przesyłka. A SMSów reklamowych to fakt, sporo przychodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wygralem ostatnio Anno 1404 . zreszta po konkursach publikują tu listę zwyceizców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest juz lista zwyciezcow tego konkursu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...