Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Men of War: Wietnam. Tu nawet Rambo ci nie pomoże

Utworzony przez Gość, 3 sierpnia 2010 r. o 00:33 Powrót do artykułu
I to jest rewelacyjna wiadomosc. To może być pierwsza dobra gra o Wietnamie. Zrobiona przez Ukraińców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najważniejsze, żeby było jak najwięcej misji gdzie dowidzimy niewielkim oddziałem i kązdy żołnierz jest na wagę. Czyli tak ja było w soldiers: ludzie honoru albo - dla mnie najlpeszym z serii - Outfront. Men of War tez rewelacyjny, ale niektóre misje mnie męczyły, jak z obroną sevastopola, gdzie na planszy była setka czołgów i wielki chaos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, że robią gry nie tylko o II wojnie, ale ja właśnie te lubię najbardziej. W Vietnam napewno zagram, ale bardziej czekam na Assault Squad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie zaczolem grac w men of war. Gra swietna, tylko strasznie trudna. Przy misji z obrona Sevastopola, gdzie trzeba się bronic zanim nie wypłyna statki obniżyłem poziom trudności na najniższy, wyłączyłem fog of war i? nie pomoglo. Chyab z pół nocy się meczyłem za nim mi się udało. Ale uczucie dobrze wykonanego zadnaia było bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...