Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSI: Mysz, hybrydowa klawiatura i słuchawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2019 r. o 21:07 Powrót do artykułu
jak na msi to nawet znosne ceny. Jasne, to nie najwyższa pólka, ale daje rade. Szkoda, ze nie zrobili tej klawy niskoprofilowej, bo akurat szukam czegos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za klawiature i myszke jestem skłonny zapłacić więcej ale słuchawki to avlinka z megasceny mi wystarczą. Jakość dźwięku ok i do grania i do słuchania muzy spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marka Genesis ma dobre akcesoria do komuptera dla graczy właśnie. Jeśli chodzi o dobre słuchawki gamingowe polecam na pewno Radon 720. wygodne, mają dobry dźwięk no i wygodne, duże nauszniki , podświetlane dodatkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! A znacie może jakieś naprawdę dobre i godne polecenia słuchawki douszne, ale nie te dokanałowe, tylko te takie "zwykłe", czy jak to nazwać? Coraz mniej ich w sklepach, a mnie niestety z tych dokanałowych bolą uszy...  Cena nie ma znaczenia, zacząłem grać w kasynach online Jeton, które tutaj znalazłem i wygrałem dobrą cenę, więc pomóż mi w wyborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...