Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przelicznik oczywiście nie jest zbyt korzystny. Naprawdę trzeba się namachać mieczem, żeby zarobić głupie 10 dolarów. Inna sprawa, że im dłużej gramy, tym nasz bohater potężniejszy i – erotycznie – zarabiamy coraz szybciej." Erotycznie? Chyba teoretycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym chciał zarabiać erotycznie A swoją drogą to zaciekawiła mnie entropia. Zajrzałem na stronę, poczytałem, screeny obejrzałem. Ciekawy świat, niezła grafa... ma coś w sobie giera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zapomnieliście o grze NIGHTWOOD, hodowla smoków. Fajna zabawa, handel, walki i wyprawy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś docenił project: torque. Zajebiaszcza gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DARMOWE, to czemu linków nie zapodaliście do nich....??? Człowiek czyta "darmowe" myśli - wejdę, ściągnę. A tam d***... Dziękujemy za takie wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekujmy lepiej za wujka Google, ktorego uzywanie nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze. dzieci sie podniecaja grafiką, wodotryskami i wielkimi spluwami, a starenka cywilizacja wciaz grywalna. Gralem we wszytsko co Sid Maier zrobil i nigdy sie nie zawiodlem. Genialne gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...