Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Need for Speed Hot Pursuit: Prokop ściga Marinę

Utworzony przez anty_prokop(ek), 22 września 2010 r. o 19:41 Powrót do artykułu
Ciekawe jakim cudem ten d*pek (Prokop) zmieścił się do tego Porsche?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tego lapsa Prokopa wcisną. Bierz gościu te czerstwe żarty i zabieraj się z mojego telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marina pisze się z dużej litery, nie wiem kto pisał te wypociny, Marinka oczywiście sexy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gra dla dzieci, ktore jeszcze jarają się szybkimi wózkami w grach i dla tatusiów, którzy już tylko jarają sie szybkimi wózkami w grach, bo wiedzą, że w realu takiego nigdy nie kupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra grą, a Ty się lecz dzieciaku. Na dzień dzisiejszy poruszam się na trasie Camaro 2010, na wakacje mam Escalande 2009. Po mieście jeżdzę Punto Grande 2009 lub (w zależności od pogody) Z750, uważacie Punto za śmiech? zacznijcie zarabiać i myśleć. Także chłopaczku przestań pisać bzdury odnośnie artykułu. Każdy jeździ na co go stać. I życzę powodzenia wszystkim w interasach tak, jak mi się udało. I róbcie to z głową. Liczysz się Ty a nie "lans" czy jak to ludze zwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...