Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samsung Wave: smartfon z systemem bada

Utworzony przez sulej, 20 maja 2010 r. o 23:04
sadze ze bedzie duza konkurencja, generalnie samsung idzie w bardzo dobra strone... iphone i android moga poczuc oddech bady os na plecach :0 ale z takiej konkurencji nalpeiej wyjdziemy my jako uzytkownicy no i samsung ma mega potencjal jesli chodzi o gry ! w ogole to zorganizowali konkurs - 450 kafli do zgarniecia obadajcie! ######www.bada.samsung.pl/konkurs.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myslisz ze słuszne jest to ciągłe porównanie do iPhone? W sumie jakby nie patrzec chociazby na soft-telefon jednak przebija troche popularnego smartfona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadze ze jak najbardziej slusznie, zobacz ze bedzie mial duzo plusow androida i brak jego wielu wad a najwiekszym konkurentem na rynku dla iphonow i maca jest wlasnie googlowski android. Sam aparat wydaje mi sie ze bedzie naj najbardziej dobra konkurecja, biorac pod uwage nawet sama jakosc wyswietlacza! OLED mowi samo za siebie, nie mowiac juz o reszcei no i mozliwosc pisania opogramowania tak jak w androidzie dzieki linuxowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda w konkursie to 100 000 PLN. I tak maksymalnie duża! Na pewno się dobrze developerzy zbiorą, a to powinno poskutkować fajnymi aplikacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samsung Wave S8500 pzrebija iphona pod kazdym wzgledem, zobaczcie osbie chociaz jak nagrywa w HD ######www.youtube.com/watch?v=IddnoRApKu0 Poza tym ma wszytske inajnowsze technologia no i BAda OS na ktroy wciaz przybywa apliakcjei a te zwyciezkie w konkursie beda do pobrania za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie telefon to niezły wypasik.Zwłaszcza jesli chodza słuch ze jest on troszke wyzej juz jesli chodzi o chociazby soft niz popularny iPhone... Wiec czekamy na pojawienie sie w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnia ktoś aplikacje do tego konkursu? Bo chętnie wszedłbym w jakąś "spółkę" Pomysłów mam mnóstwo, ale nie bardzo jeszcze ogarniam ten system Bada. Są tu jacyś bardziej doświadczeni w tym temacie użytkownicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na forum użytkowników! samsung wave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juz tak poza ramami konkursu-to mam do Was pytanie,czy moze ktoś juz posiada najnowszego Smasunga,albo widział jak wyglada na zywo? Jak wrazenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak przyjrzeć sie temu jakie sa nagrody w tym konkursie,to śmiało można sie pokusić o stwierdzenie,ze Bada Cup to największy konkurs 2010 roku jeśli chodzi o pule nagród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej napisał:
A juz tak poza ramami konkursu-to mam do Was pytanie,czy moze ktoś juz posiada najnowszego Smasunga,albo widział jak wyglada na zywo? Jak wrazenia?
ja go posiadam od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Wyświetlacz SuperAmoled jest bardzo czuły na dotyk, system bada spisuje się bez problemów. Nagrywanie w hd też w porządku, tylko bateria trzyma mi maks 3 dni bo wciąż się nim wabię ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnei przegladając wiele for tematycznie zwiazanych z samym telefonem tez dostrzegam ze ludzie jednak chwala sobie bardzo ten telefonik. A wracajac do tematu samego konkursu-to kto z Was sie zdecydował na udział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...