Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rzeczywiscie, zla wiadomosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kiedy bedzie gra, nie wiadomo kto ja wyda, nie wiadomo jaka bedzie wersja jezykowa. A myslalem ze najpozniej w listopadzie rusze w vintarem do nowej zony. Czy u nas zawsze wszystko musi byc pozniej i gorzej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to nie dziwi nawet. Już tyle razy dostawaliśmy gry parę tygodni - a nawet miesięcy - po światowej premierze. Jesteśmy za małym rynkiem, żeby się nami przejmowali. Ale wolę już trochę poczekać na porządną polską edycję z jakimiś fajnymi dodatkami niż wcześniej dostać byle co. Ostatnio parę gier wydano u nas wręcz żenująco: pudełko, płytka i 4 stronniczki nieczytelnej, burej instrukcji. A już tym bardziej stalker zasługuje na dobre wydanie. Poprzednie części bardzo mi się podobały, a i Zew Prypeci zapowiada się nienajgorzej. Nowe lokacje i parę smaczków... trzeba czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wszystkiego znów zainstalowałem Czyste Niebo. Z początku nie byłem do niego przekonany. Ale teraz, po paru łatkach i nowym sprzęcie to zupełnie inna gra. Klimat zabija, grafa niewiele gorsza i te "socrealistyczne" lokacje. W sumie wojna frakcji dalej nie działa jak należy, ale samo chodzenie po zonie i sprawdzanie, czy gdzieś jeszcze nie ma jakiegoś zakamarka, którego nie widzieliśmy sprawia frajdę. Jeżeli CoP będzie chociaz tak dobry, to biore w ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZAŁAMANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... Na torrentach jest juz nowy Stalker. i mam dylemat: nie sciagac i czekac nie wiadomo ile na polska premiere? A i tak sporo ludzi sciagnie pirata i zaraz wszyscy beda wiedziec, co w stalkerze jest. Zadnej neispodzianki nie bedzie. Sciagac tez zle, bo tylko po rusku jest a ja umiem tylko daswidania powiedziec. to pewnie nie wystarczy do grania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie ściągam. Będę czekał na polską premierę z nadzieją, że znów będzie ten sam lektor co w poprzednich częściach. To był świetny i bardzo klimatyczny pomysł. Jak go czasami usłyszę w telewizji, to mam wrażenie, że zaraz usłyszę wezwanie do bazy Wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qorwa! Na torentach gra jest, spolszczenie jest, a jeszcze ci, ktorzzy grali puisza, że te to najlepszy Stalker!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...